MAGAZİN

Gözlerden uzak yaşıyordu! İşte Aysun Kayacı'nın son hali

Geçtiğimiz aylarda Aysu Kayacı olduğu iddia edilen bir kişinin gelinlikli görüntüleri sosyal medyaya düşmüş ve o kişinin Aysu Kayacı olmadığı ortaya çıkmıştı. Bir dönem podyumların gözde ismi olan ve 2012 yılında Efe Kapancı ile evlenerek Londra’ya yerleşen Aysun Kayacı 10 yılın sonunda ortaya çıktı. Aysu Kayacı'nın yaptığı hareket "Hamile mi?" sorusunu akıllara getirdi. İşte manken Aysun Kayacı'nın son hali...

Gözlerden uzak yaşıyordu! İşte Aysun Kayacı'nın son hali

"Dağdaki çobanla benim oyum eşit olamaz" çıkışıyla tanınan ve uzun yıllardır ortalarda görünmeyen Aysun Kayacı yıllar sonra ortaya çıktı. Geçtiğimiz aylarda yurt dışında bir model ona benzetilmiş ve ülkemizde de Aysun Kayacı'nın son hali olarak haber olmuştu. Daha sonra bu kişinin Kayacı olmadığı ortaya çıkmıştı. Londra'ya yerleşen eski manken Aysun Kayacı, yıllar sonra Bodrum'da ortaya çıktı.

1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında 3. seçilen, ardından da podyumların ve ekranların aranılan ismi haline gelen Aysun Kayacı; Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; önceki gün Gündoğan'daki bir plajdaydı.

Ekran Alıntısı

AYSUN KAYACI HAMİLE Mİ?

Kayacı'nın son halini görenler tanımakta güçlük çekti. Eski mankenin sürekli elini karnına götürmesi "hamile mi?" sorusunu akıllara getirdi.

Ekran Alıntısı

Kayacı, denizden çıktığı sırada görüntülendiğini fark etti. Şaşkınlığı gizleyemeyen Kayacı, objektiflere böyle yansıdı.

Günün fırsatları için acele edin! İndirimlisi varken daha fazla ödemeyin! (05.08.2022)

Akıllı telefonlarda indirim

Ev yaşam ürünlerinde çok al az öde

300 TL altı bluetooth hoparlörler

Erkek spor ayakkabılar

Kadın spor ayakkabılar

Avessa fitness ürünleri

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
akıllı ve tatlı bir bayan ailesi ile mutlu güzel bir hayatı var nazar değmesin gene bir insanın özel hayatını ondan habersiz fotoğraflamışlar hiç hoş değil
bir de güzellik geçici derler
nolmus buna
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler