Aziz Kocaoğlu'nu evinde şok!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun evine, girmeye çalışan kimliği belirsiz kişi, polis tarafından son anda fark edildi.

Kaçan şüphelinin kimliğinin belirlenip yakalanması için çalışma başlatıldı.

Olay, saat 22.30 sıralarında, Bornova 83 Sokak içerisinde meydana geldi. Tatilde bulunan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun evine, kimliği henüz belirsiz 25 yaşlarındaki bir kişi, bahçenin demir kapısının üzerinden atlayıp girmek istedi. Burada nöbet tutan polisler tarafından fark edilen şüpheli, ekiplerin harekete geçmesi üzerine kaçmaya başladı. Yaşanan kovalamacaya rağmen şüpheli, izini kaybettirdi. Çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye alan polis ekipleri, şüphelinin kimliğini belirlemeye çalışıyor. Kaçan şüphelinin yakalanması için çalışmaların sürdüğü, olayın bir hırsızlık teşebbüsü olup olmadığının araştırıldığı belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
sıra chp li belediye başkanlarına geldi. evlerine araçlarına hırsız gibi girip suç aletlerini bırakıp kaçacaklar. sonra polis basacak evinde arabasında bunları bulduk. hadi içeriye hoppala. izmir, mersin , adana ,eskişehir belediye başkanları sırada. bekleyin görün.
o dediğini senin zihniyet çok yapardı emin çöl aşanın karısını hatırla deniz baykalaı hatırla sezer beyi hatırlada da bu dediğinde utan
akp nin polisidir.
beğenmediğiniz polisler olmasa ne yaparsınız
yazıklar olsun be. komşuda suçsuz günahsız insanları öldürüyorlar kimsede ses yok. tabi işine gelmiyor medyanın üç maymunu oynuyorlar. ama gereksiz haberler nedense medyada ön planda. yazıklar olsun sizin gibi vicdana sahip insanlara
entrikaya bak sen tutmuş garibin birini gel benim evimi soy diye sonrada mağduru oynar tembel belediye başkanı seni
HırsıZdır
polisin imajını kurtarmak için yapılan ayak oyunları
Diğer Haberler