SPOR

Aziz Yıldırım'dan basına fırça

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, Gaziantepspor maçı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Yıldırım, taraftarlarla tartışmasının büyük bir olay olmadığını ancak medyanın bunun üzerine gittiğini belirterek, "Doğruları yazın" dedi.

Aziz Yıldırım'dan basına fırça

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, 5-0'lık Antep maçının ardından açıklamalarda bulundu. Taraftarlarla yaşadığı tartışmaya açıklık getiren Yıldırım, olaylarını basının kasıtlı büyüttüğünü belirtti ve şunları söyledi:

Herkesin sevgililer gününü kutluyorum. Dün şehre geldiğimizde bazı olaylar yaşadık. Polis ortamı gerdi. "Tutma" diyorum, tutuyor. Ben taraftarla konuştum ancak bugünkü yayınlara bakıyorum, "Olaylar var" yazmışlar. Bunlar benim umrumda değil. Ben doğru olanı söylüyorum. Ben diğer kulüplerin de sıkıntılarını söyledim. Vergileri, payları, paraları söyledim. Nerede bu medya? Bunları neden vermediniz? Bu taraftarlar tribüne zararlı mı değil mi? Ben Fenerbahçe başkanı olarak bunların olmasını istemiyorum. Siz de böyle istiyorsanız, tavır alacaksınız. Bazılarınız bu adamlarla arkadaş. Bunları da biliyorum.

[Maçtan kareler-![Gaziantepspor - Fenerbahçe maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2122047/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/gaziantepspor-fenerbahce-macindan-kareler-154314-myspor)

Taraftarın söylediği şu, "200 TL bilet pahalı, onun için bağırıyoruz. Bir de "Abimizi affet" diyorlar... Büyük gazetelere bu tür haberler yakışmıyor. Küçüklere zaten bir şey diyemiyorum. Sporun yanında olacaksanız hepiniz üzerinize düşeni yapmalısınız...

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler