Azize ilk bölümde cinsel istismar sahnesiyle olay oldu

Dün akşam ilk bölümüyle ekrana gelen Azize dizisi, hamamdaki cinsel istismar sahnesiyle olay oldu. Büyük bir ilgiyle izlenmeye başlanan dizinin son sahnesi izleyiciyi ikiye böldü.

Başrollerini Buğra Gürsoy ile Hande Erçel'in paylaştığı Azize dizisi, dün akşam ilk bölümüyle Kanal D ekranlarında yayınlandı. Aşk dolu hikayesiyle dikkat çeken dizideki cinsel istismar sahnesi ise tepki çekti.

Hande Erçel'in Azize'yi oynadığı dizide Mustafa Yıldıran'ın canlandırdığı Balkan karakteri tarafından cinsel istismara uğradığı sahne daha ilk bölümden gündem oldu. Çarpıcı konusuyla izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran dizinin sonlarına doğru yer alan hamamdaki cinsel istismar sahnesi seyircileri ikiye böldü.

İZLEYİCİLER İKİYE BÖLÜNDÜ

Diziyi izleyen vatandaşların bazıları kadına şiddetin ve ölümün arttığı son yıllarda bu tarz sahnelerin çekilmesine karış olurken bazı izleyiciler ise bu sahnelerin de gerekli olduğu görüşündeydi. Bunun yanında bazı kullanıcılar ise erken saatlerde yayınlanan bir dizide bu tarz cinsel istismar sahnesinin olmasının doğru olmadığını düşünerek tepki gösterdi. Öte yandan babası ve kardeşini öldürdüğü Azize tarafından hamamda bıçaklanan Balkan'ın durumu yeni bölümde netlik kazanacak.

AZİZE'NİN İLK BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Azize, genç bir hemşiredir. Mahkumların aşı günü için hapishaneye gittiğinde hapishane önünde bir suikasta tanık olur. Suikast suç dünyasının önde gelen ailelerinden Alpanlara karşı düzenlenmiştir. Geçmişte bir komiseri öldürmekten mahkum olan Alpanların büyük oğlu Balkan tahliye olmaktadır. Katilin amacı Balkan'ı öldürmektir ama onun yerine ailenin küçük oğlu Kartal vurulur. Azize Kartal'a müdahale eder ve onun hayatını kurtarır.

Böylece suç dünyasının en korkulan ailelerinden birinin içine girmek zorunda kalır. Azize, tüm masumiyeti ile korkunç bir dünyaya giriyor gibi görünmektedir ama Azize hemşirenin çok büyük bir sırrı, daha önemlisi kimsenin kolay kolay cesaret edemeyeceği tehlikeli bir amacı vardır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
kimi tecavuz sahnesi ceker kiki kadina sitdet sahnesi kimin elinden silah dusmez yahi sizin baska senaryonuz yokmu sidika kaygisizlar kaynanarda diziydi ama bunlar bizlere aile olmayi ogretiyordu siz tecavuzu insan vurmayi kadina siddeti yapmayin
Kalitesiz film kalitesiz kurgu
toplum olarak nerelere gidiyoruz acaba neden böyle dizilere mahkum kılıyorlar insanları aile ve toplum içerikli dizi belgesel içerikli az neden bizleri yobazlastirmak amacı ve bunu da başarıyorlar atatürk ile yapın dizi aile konusu alan toplum içerikli yapın ama 'nden olsun ki pornografik içerikli yapınca daha mı iyi oluyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler