HABER

Baba ile polis memuru oğlu arasında 'masaj salonu' tartışması! Kurşun yağdırdı

İstanbul'da görevli 23 yaşındaki polis memuru Mert U. ile 51 yaşındaki babası Hilmi U., babası tarafından işletilen ‘masaj salonu’ nedeniyle tartıştı. Olayın büyümesi üzerine Mert U. silahla ateş ederek babasını 6 yerinden yaraladı. Mert U. olayın ardından kaçtı. Baba, "Bu olay tamamen benim alkollü olmam ve küfür etmem nedeniyle meydana gelmiştir" dedi.

Baba ile polis memuru oğlu arasında 'masaj salonu' tartışması! Kurşun yağdırdı

İstanbul Ataşehir'de görevli polis memuru Mert U. ile babası Hilmi U., babası tarafından işletilen ‘masaj salonu’ nedeniyle tartıştı. Babanın alkollü olduğu ve belindeki silaha davranması üzerine polis memuru Mert U. kendini korumak amacıyla silahla ateş ederek babasını 6 yerinden yaraladıktan sonra kaçtı. Baba, "Bu olay tamamen benim alkollü olmam ve küfür etmem nedeniyle meydana gelmiştir" derken şüpheli Mert U. polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

polis-memuru-masaj-salonu-nedeniyle-tartistigi-babasina-kursun-yagdirdi_2815_dhaphoto3 (1)

BABA İLE OĞLU ARASINDA MASAJ SALONU TARTIŞMASI

Olay, sabah saatlerinde Ataşehir Kayışdağı Mahallesi’nde meydana geldi. Baba Hilmi U.'nun polise verdiği ifadesine göre olay şöyle gerçekleşti: Polis memuru Mert U. babası Hilmi U.'nun masaj salonu dükkanına giderek, "Baba masaj salonu işini bırak, bu işler bize göre değil" dedi. Buna karşılık baba Hilmi U. terslediği oğluna önce ağır hakaretlerde bulundu, ardından da tokat attı. Olay sırasında alkollü olduğunu belirten Hilmi U. belindeki ruhsatsız tabancasına davranınca, oğlu Mert U.'nun kendini korumak amacıyla beylik tabancasıyla yere doğru ateş ettiğini ileri sürdü.

polis-memuru-masaj-salonu-nedeniyle-tartistigi-babasina-kursun-yagdirdi_2815_dhaphoto5 (1)

OĞLUNDAN ŞİKAYETÇİ OLMADI

Oğlunun üzerine koştuğunu söyleyen Hilmi U. yerden seken 6 adet merminin kendisine isabet ettiğini öne sürdü. Oğlunun ambulans çağırdığını ve ağlayarak olay yerinden uzaklaştığını söyleyen baba Hilmi U.’nun ifadesinde "Aramızda geçmişten gelen bir husumet yoktur ama bu masaj salonu konusunda tartışmalarımız oldu. Bu olaydan dolayı oğlumdan şikayetçi değilim. Bu olay tamamen benim alkollü olmam ve küfür etmem nedeniyle meydana gelmiştir" dediği öğrenildi.

polis-memuru-masaj-salonu-nedeniyle-tartistigi-babasina-kursun-yagdirdi_2815_dhaphoto2

YAKALANDI

Yaralanan baba Hilmi U.’nun hastanedeki tedavisi sürerken, şüpheli Mert U. polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Şüpheli, Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorgulaya alındı.

Kaynak: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler