Babalar Günü mesajları 2019: Babalarımız için en güzel uzun ve kısa mesajlar

Yılın babalarımıza, bizi koruyup kollayan babalarımıza adanmış günü geldi. Haziran ayının 3. pazar günü kutlanan Babalar günü 2019’da 16 Haziran tarihine denk geliyor. Peki Babalar Günü’ne hazır mısınız? Aldığınız hediyeye not düşmek veya direkt söylemekte zorlanacağınız bir güzel mesajlar ifade etmek için sizlere Babalar Günü mesajları derledik. Listemizde kısa veya uzun Babalar Günü mesajları bulabilirsiniz.

Babalar Günü mesajları 2019: Babalarımız için en güzel uzun ve kısa mesajlar

2019 yılının Babalar Günü için hediyeler alındı veya baba için bir etkinlik planlandı ya da babaya ona verdiğimiz değeri anlatacak bir tebrik mesajı hazırlandı. Siz de bu Babalar Günü babanıza dair duygularınızı, ona olan minnettarlığınızı onunla veya başkaları ile paylaşmak isterseniz sizin için güzel ve anlamlı Babalar günü mesajları listesi derledik. Listemizde babalar günü mesajlarından kısa veya uzun babalar günü mesajlarına kadar paylaşımlık mesajlar bulabilirsiniz.

BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

Babalar günü için derlediğimiz mesajları, sözleri Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal medya platformlarından ya da SMS, Whatsapp gibi mesajlaşma platformlarından paylaşabilirsiniz.

Hazırladığımız derlemede gerek Twitter gibi karakter sınırı platformlar için gerekse de bir hediye kartına sığacak kısalıkta kısa Babalar Günü mesajları bulunuyor. Tabii bunun yanında meramını daha detaylı ve zengin bir şekilde anlatmak isteyenler için uzun Babalar Günü mesajları da toparladık. Bunun dışında yazı boyunca Instagram gibi görsel odakları platformlarda paylaşıma uygun Babalar Günü mesajları da bulabilirsiniz.

KISA BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

Canım babam!.. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun.

Biricik babama sevgilerimle!.. Babalar günün kutlu olsun.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum baba...

Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun.

Hayatımızın her anında emeği bulunan babalarımızın, babalar gününü kutlar; saygılar sunarız.

Babacığım, sen bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

Biricik babama sevgilerimle!? Babalar günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Canım, günün kutlu ve mutlu olsun!

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle...

Gölgen yeter BABAM… Babalar Günün kutlu olsun...

Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Hayatımızın her anında emeği bulunan babalarımızın, babalar gününü kutlar; saygılar sunarız.

Mynet.com ailesi olarak tüm babaların, Babalar Günü’nü en içten dileklerimizle kutlarız.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam...

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle...

Varlığıyla bize güven ve huzur veren biricik babalarımızın babalar günü kutlu olsun.

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

Prens olmam için prensese ihtiyacım yok benim BABAM zaten KRAL. Babalar günün kutlu olsun.

Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Özel günün kutlu olsun...

Başımızın tacı babalarımızın yaşam boyu mutlulukları temennisi ile gününüz kutlu olsun.

Babacığım bu kutlu günde ellerinden doya doya öper gününü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum.

Üzerime sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var seni çok seviyorum...

UZUN BABALAR GÜNÜ MESAJLARI

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkeksin. Ben ona baba, diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

Sensiz bir babalar günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum... Sen benim arkadaşım, sevincim ve ışığımsın. Babalar günün kutlu olsun baba.

Bu güzel günde seni ne kadar çok sevdiğimi bil istedim. Ben seni yılın bir günü değil, ömrümün her günü seveceğim. İyi ki varsın baba…

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun babam.

Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler. Babalar günün kutlu olsun. Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bugün sadece senin... Babalar günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun. Babalar günün kutlu olsun.

Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini... Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini. Çünkü o benim babam...

Hiçbir şey üzmesin seni, sakın ağlama, gözlerine yaş değmesin, gül yüzünden gülücükler eksik olmasın, kalbinden yerim eksilmesin, unutma... Sen hep benim bir tanemsin babacığım.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, özel günün kutlu olsun...

Sen benim babamsın hayat kaynağım hayatımda inan tek dayanağım yokluğun içimi, inan yakmakta bıraksalar beni ağlayacağım. Seni çok seviyorum, uzaklardan babalar gününü kutluyorum.

Yaşantısıyla, ilkeleriyle bize hep güzel örnek olan canım babam. Senden uzakta, senin değerini şimdi daha iyi anlıyorum. Babalar günün kutlu olsun, ellerinden öperim.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla... Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun dünyanın en iyi babası...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
BABA CANDIR, BABA GÜVENDİR,BABA EN KÖTÜ GÜNÜNDE BİLE ARKANI DÖNDÜĞÜNDE GÖRECEĞİN SENİ HAYATININ SONUNA KADAR DESTEKLEYECEK GÖNLÜMÜZDE YÜZYILLARCA YAŞAYACAK BİR ÇINARDIR.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler