HABER

Bahçeli, A Milli Futbol Takımı'nı kutladı

ANKARA (İHA) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Devlet Bahçeli, Türk Milli Takımı'nın Dünya Kupası'nda gösterdiği tarihi başarının ardından bir kutlama mesaj yayınladı.

Bahçeli "Uzun ve yorucu bir maratonun ardından dünyanın en önemli futbol organizasyonu olan Dünya Kupası müsabakalarında yarı finale kadar yükselme başarısı gösteren ay yıldızlı ekibimiz her türlü övgüye ve sevgiye layıktır" dedi.

"Türk Milli Takımı, yöneticisiyle, teknik kadrosuyla ve futbolcuları ile tarihi bir başarıya imza atmakla sadece milletimize bayram sevinci ve coşkusu yaşatmamışlardır" diyen Bahçeli, mesajında şu görüşlere yer verdi: "Aynı zamanda ülkemizin tanıtımına da büyük katkı yapmışlar, kendi gücümüze inandığımızda pek çok şeyi başaracağımızı ispat etmişlerdir. Ülkemizin dünyanın en iyi 4 takımı arasına sokma başarısı gösteren, şanlı Türk bayrağını ve büyük Türk milletini onurla ve gururla temsil eden Milli Takım'ımızın bu seviyeye gelmesinde emeği bulunan herkesi yürekten kutluyor, kendilerine teşekkür ediyorum."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler