Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu duyurdu! Burs ve kredi ödemeleri başladı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, burs ve kredi ödemelerinin 6 ile 10 temmuz tarihleri arasında öğrencilere ödenmeye başlandığını açıkladı.

Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu duyurdu! Burs ve kredi ödemeleri başladı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 6 Temmuz tarihi itibarıyla burs ve kredi ödemelerinin öğrencilerin hesaplarına yatmaya başladığını bildirdi.

Bakan Kasapoğlu, 6 - 10 Temmuz tarihleri arasında TC kimlik numarasının son numarasına göre ödemelerin yapılacağını ifade etti.

"AN İTİBARİYLE HESAPLARINIZA YATMAYA BAŞLAMIŞTIR"

Bakan Kasapoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Sevgili gençler, Temmuz ayı burs ve kredi ödemeleriniz an itibarıyla hesaplarınıza yatmaya başlamıştır. Devletimiz, bütün imkânlarıyla gençlerinin yanında olmaya devam edecek. Sağlıklı günlerde kullanmanızı dilerim."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Allah razı olsun. Maaşları da ödüyorsunuz zaten düzenli olarak. Sizden başka daha ne isteriz. Ne tarafa uzanacağımızı da söylerseniz yeter.
borçlar ne olacak çocukşarımızı okutmak için çektik işsizler nasıl ödeyeceğiz
sanki geri istemeyeceksiniz. bedelsiz veriyormuş gibi milleti uyutmayın. misliyle geri alıyorsunuz. vermeyen icra değil mi. yazıklar olsun.
kaz gelen yerden tavuk esirgemezler.
vergi verince ağlarsınız, verilen vergiler hizmet ve yardım olarak geri dönünce ağlarsınız. Haa çaldılar demi! Keşke geçtiğimiz 100 yılda da hem çalıp hem dağıtsalardı...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler