Bakan Soylu acı haberi duyurdu! 1 asker şehit oldu

Bakan Soylu, Şırnak'ta devam eden operasyonda 1 askerimizin şehit düştüğünü açıkladı. Operasyonda 8 terörist ise etkisiz hale getirildi.

Bakan Soylu acı haberi duyurdu! 1 asker şehit oldu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Şırnak’ta büyük bir operasyon yapıyoruz. Evlatlarımız önemli bir başarının altına imza attılar. Sabahın erken saatlerinde 8 terörist etkisiz hale getirildi. Bir evladımız da ağır yaralandı ancak maalesef kurtarılamadı. 8 teröristin etkisiz hale getirilmesi önemli. Bir ayı aşkın süre içinde 100’ü aşkın terörist ölü olarak ele geçirildi. Yılbaşından bu yana da 49 üst düzey terörist ele geçirildi” dedi.

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI: 7 TERÖRİST DAHA ETKİSİZ

Öte yandan, MSB'den yapılan açıklamada, "Hakurk bölgesinde devam eden Pençe Harekâtı ile koordineli Metina ve Kandil bölgelerine düzenlenen hava harekâtlarıyla bölücü terör örgütü tarafından silah mevzii, barınak ve sığınak olarak kullanılan hedefler vuruldu, 7 PKK’lı bölücü terörist etkisiz hâle getirildi" denildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 48 yorum
Askerlerimiz orada şehit olsun senin görevin olmadığı halde gel İstanbul’da kapı kapı oy dilen
Hadi bakalım yunanistan adaları silahlandırılmış Ermenistan Azerbeycan’a saldırıyor İran’daki PKK’lılar Türkiye sınırına yayılmış kuzey Irak zaten belli şimdi de Suriye’ye girin de göreyim. Amerika Birleşik Devletleri PKKlıları silahlandırdı. Biz size askerlerimizi terhis ediyoruz paralı askerlik yapıyoruz. Uyu bakalım halkım. Çünki hak ettiğin gibi yönetiliyorsun. Hadisi şerif.
bu terör bitmişti hani duvarlar yapildi okadar ve dronlar dan kuş uçmuyordu neden bu seçimlerden sonra yine hortladı ve neden hala şehit veriyoruz.Yeter artık bu pis politika oyunları olan şehidimize eşine dostuna oluyor.
Şu adamın sözlerine itibar edenleri hayretle izliyorum..
Çünkü devletin halkın içinde hala hain var ondan şehit veriyoruz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler