Bakan Soylu duyurdu: 4 bin polisle operasyon yapıldı, 200 kişi yakalandı

İçişleri Bakanı Soylu, Bursa'da bu sabah 4 bin polisle gerçekleştirilen operasyonda 200 uyuşturucu satıcısının yakalandığını bildirdi. Soylu, İstanbul'da ise 2 ton esrarın ele geçirildiğini duyurdu. Öte yandan Ticaret Bakanlığı da Türkiye genelindeki operasyonlarda 500 bin paket kaçak sigara ele geçirildiğini açıkladı.

İçişleri Bakanı Soylu, İstanbul polisince bu sabah düzenlenen operasyonda 2 ton esrar ele geçirildiğini bildirdi. Soylu, Bursa'da 4 bin polisle gerçekleştirilen operasyonda ise 200 uyuşturucu satıcısının yakalandığını duyurdu.

1

TİCARET BAKANLIĞI: 500 BİN PAKET ELE GEÇİRİLDİ

Öte yandan Ticaret Bakanlığı da yaptığı açıklamada 500 bin paket kaçak sigara ele geçirildiğini açıkladı. Bakanlık'tan yapılan açıklamada "Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekiplerince Türkiye genelinde sigara kaçakçılığına karşı yürütülen mücadele kapsamında, İzmir Aliağa Limanında piyasa değeri yaklaşık 5,5 milyon lira olan 500 bin paket kaçak sigara ele geçirildi." ifadeleri yer aldı.

2

Kaynak: AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
200 torbacı 1 haftalık istihbaratla tespit edilmedi herhalde zaten önceden de biliniyordu bunlar. Bekletelim de seçim öncesi yapalım'a benziyor gibi geldi. Tabi ki yapılsın ama neden daha önce yapılmadı da şimdi? Dur bakalım daha ne rezerv operasyonlar çıkacak 31 marta kadar!
Süleyman Soylu Göreve Geldiğinden beridir ; hem teröristlere hemde uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. gerizekalılığınızı her daim belli etmenize gerek yok. Bu ahmaklığınızın bir adım ötesinin Vatanhainliği olduğunuda bilin Seçimler yaklaşmışmış ta mış mış beyinsizler sürüsü!
@chiquita sana 10bin TL asgari ücrette verseler , saraylarda da yaşatsalar sen insan olmazsın neredeyse bütün CHP'liler senin gibi mantıksız akılları calismiyor
uyuşturucu serbest olan ülkelere satın ülkemize katkı sağlansın.
Adanada polis bir mahalleye baskın yapıyor bir sokakta ne varsa yakalıyor Ama diyer sokakta tam gaz torbacılar iş basında Devlet bu işlerle urasanları çok iyi biliyor istese kökünü kazır Ama yapılmıyor polisin elinde olan birseyde deyil Çünkü çok güçlü kisiler bu islerin arkasında Dünyada 3 büyük pazar vardır 1 Enerji 2 Silah 3 Uyusuturucu Burda dönen paralar inanılmazdır böyle inanılmaz paralarlada sokaktaki torbacı deyil ülkenin elit adamları vurgunu yapar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler