HABER

Bakanların Ağrı çıkarması

AĞRI (İHA) - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Doç. Dr. Abdüllatif Şener, Adalet Bakanı Cemil Çiçek ve Yargıtay Başkanı Osman Arslan bir dizi inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Ağrı'ya geliyor. Ağrı'ya ayrı ayrı gelecek olan bakanlar, yine farklı açılışlara katılacaklar.

Edinilen bilgiye göre, 1 Kasım tarihinde özel bir uçakla Ağrı'ya gelecek olan Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Doç. Dr. Abdüllatif Şener, Doğubayazıt İlçesi'nde yapılan Aydın Doğan Kız Öğrenci Yurdu'nun açılış törenine katılacak. Daha sonra Ağrı Havaalanı'na geçecek olan Şener'in akşam saatlerinde Ankara'ya geri dönmesi bekleniyor. Yine Şener'in Ağrı'da bulunduğu saatlerde Kars'tan karayolu ile Ağrı'ya geçecek olan Adalet Bakanı Cemil Çiçek ise aynı gün Ağrı Valiliği, Ağrı Belediyesi, Ağrı Adliyesi, AK Parti İl Teşkilatını ziyaret ederek geceyi Ağrı'da geçirecek. 2 Kasım tarihinde Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde incelemelerde bulunacak olan Bakan Çiçek, Doğubayazıt Adliyesi'ni hizmete açacak. İshakpaşa Sarayı'nı gezecek olan Bakan Cemil Çiçek'in akşam saatlerine doğru Ankara'ya hareket etmesi bekleniyor.

Adalet Bakanı Cemil Çiçek'in Ağrı programına Ağrı Valisi Halil İbrahim Akpınar'ın kayınpederi olan Yargıtay Başkanı Osman Arslan'ın da katılacağı öğrenilirken, Arslan'ın programı net olarak açıklanmadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön