HABER

Bakıcı anne çocuğunu öldürdü

Kocaeli'nde 3 günlük bebeğini iple boğduktan sonra çöpe atan anne adliyeye sevk edildi.

Bakıcı anne çocuğunu öldürdü

KOCAELİ (İHA) - 1 Ocak tarihinde doğurduğu kız çocuğunu istemeyen anne Sezin S., iddiaya göre 3 günlük bebeğini önce çamaşır ipi ile boğdu, ardından canlı canlı çöp kutusuna attı. Çöp kutusunda boğazı kesik olarak bulunan bebeği yaşatmak için sağlık ekipleri büyük mücadele verdi ancak başarılı olamadı. Bebeğin kolunda bulunan bilezikten yola çıkan polis, anne Sezin S.'yi Karabaş Mahallesi Aksu Sokağı'ndaki evinde yakaladı. Anne suçunu itiraf ederken çocuğun gayrimeşru bir ilişki sonucu doğduğunu söyledi.

Sezin S.'nin, 1 Ocak 2010 tarihinde Alikahya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde sezaryenle 3 kilo 450 gram ağırlığında bir kız çocuğu dünyaya getirdiği, 2 hastanede yatıp çocuğu ile birlikte taburcu edildiği gün bindiği minibüsten Yahya Kaptan Mahallesi'nde inip bir süre düşündükten sonra bakkaldan satın aldığı iple bebeği boğup çöpe attığı öğrenildi. Sezin S.'nin ayrı yaşadığı eşinden bir çocuğu olduğu ve Köseköy Rehabilitasyon Merkezi'nde bakıcı anne olarak çalıştığı öğrenildi.

Çocuğunun babasının ismini bir türlü vermeyen anne, yapılan sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Sezin S., adliyeye sevk edilirken yüzünü kapüşonla kapatarak gizledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön