Bakırköy'de bir evde 1'i çocuk 3 kişinin cansız bedeni bulundu

Son dakika haberine göre, Bakırköy Osmaniye'de bulunan bir dairede 1'i çocuk 3 kişinin cansız bedeni bulundu. Bakırköy Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, "Yapılan ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu tespit edilmiştir." denildi. Öte yandan, olayla ilgili kahreden bir detay ortaya çıktı.

Bakırköy'de bir evde biri çocuk 3 kişinin cansız bedeni bulundu. 3 kişinin cansız bedeni incelenmek üzere Yenibosna’da bulunan Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI'NDAN AÇIKLAMA

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yapılan açıklamada, “15 Kasım günü 06.45 sıralarında polise yapılan ihbarda Bakırköy’de Osmaniye Mahallesi Çobançeşme sokak adreslerindeki ikametgahlarında 3 kişinin cansız olarak bulunduğu bildirilmiştir. Olayla ilgili Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’nca soruşturma başlatılarak ölen kişilerin cesetleri otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu Başkanlığına kaldırılmıştır.” ifadelerine yer verildi.

Soruşturmaya ilişkin bilgilere yer verilen açıklamada, “Yapılan soruşturma esnasında bu aşamada elde edilen tespitler doğrultusunda ikametgahında ölü olarak bulunan A.D.’nin babası ve Z.D.’nin eşi konumunda bulunan B.D.’nin, Kuyumcukent’teki iş yerinde altın ticareti ile uğraştığı ve birtakım internet siteleri üzerinde kayıt dışı ticari işlemler nedeniyle aşırı derecede borçlandığı, girdiği bunalımın etkisiyle önce eşinin ve çocuğunun zehirlenmesine sebebiyet verdikten sonra intihar ettiği değerlendirilmiştir. Olay yerinde AFAD ekipleri tarafından gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır. Soruşturma işlemleri Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülmektedir.” denildi.

BABA VE OĞLUNUN FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI

7c9516624ddf0efff55ef154e7eca386

KAHREDEN DETAY

Yapılan araştırmalar sonunda annenin, siyanürden zehirlenmeye başladığı anda can havliyle yardım istemek için daire kapısını açtığı ancak aynı yerde hayatını kaybettiği belirlendi.

KAYMAKAMLIKTAN AÇIKLAMA

Bakırköy Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada şöyle denildi:

15 Kasım 2019 Cuma günü saat 06.45'te 155 Polis İmdat Hattına yapılan İlçemiz Osmaniye Mahallesi Çoban Çeşme Sokakta şüpheli ölüm ihbarı üzerine bahse konu adrese ivedilikle intikal edilmiş, (Z.D), (B.D) ve (A.D) isimli biri çocuk 3 kişinin cansız bedeniyle karşılaşılmıştır.

SİYANÜR TESPİT EDİLDİ

Dairedeki koku nedeniyle AFAD (KBRN) ekipleri sevk edilmiştir. Ekip tarafından yapılan ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu tespit edilmiştir. Konu ile ilgili olay yerinde gerekli önemler alınmış olup, adli ve idari tahkikat başlatılmıştır. Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılmaya devam edilecektir.

'AYAKKABININ İÇİNDE NOT' AYRINTISI

Hayatını kaybeden ailenin komşusu, "Duyduğumuz kadarıyla siyanürle zehirlenme olmuş. 3 kişilik bir aile. Üzüldük tabi komşumuzdu. Ayakkabısının içine not bıraktığı söyleniyor ama ne derece doğru bilmiyoruz. Karı, koca ve çocuk" dedi.

"KOMŞULUĞU VE KENDİSİ DÖRT DÖRTLÜKTÜ"

Delen ailesinin komşuları Süleyman Alişan, Bahattin Delen için, "Çok iyi bir insandı, çocuğa acıyorum. Komşuluğu ve kendisi dört dörtlüktü. En son 2, 3 gün önce görüşmüştük. Her zaman görüşüyorduk" diye konuştu.

"BÖYLE BİR ŞEY YAPACAĞINI DÜŞÜNMEZDİK"

Mahalle bakkalı Mehmet Çevik, Bahattin Delen'in en son 2 gün önce alışveriş yaptığını ifade ederek, "Bahattin ağabeyi olarak biliyorum. Herhangi bir sıkıntılar olmayan çok temiz bir aileydi. Hâlâ olayın şokundayız. Ne diyeceğimizi bilemiyoruz. Kelimeler boğazımıza düğümleniyor. Küçük çocuğu vardı daha okula yeni başlamıştı. En son alışverişini 2 gün önce yapmıştı. Ayak üstü sohbet etmiştik. 'Çay içelim' demiştim, 'daha sonra içeriz' dedi. Böyle bir şey yapacağını düşünmezdik. Durumu iyiydi, biz öyle biliyorduk" dedi.

Kaynak: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 202 yorum
Çocuk haberleri gündemden düştü şimdi de evde ölü bulunanlar haberlere konu olmaya başladı, buna da ekonomik nedenler denilecek ama hükümeti yıpratmak bu çok açık
Doğru sizin için insan hayatı önemli değil sadece siyasi ikbal önemli sakin ona laf söylemeyin sorumlu tutmayın anlaşılan o ki sizin tuzunuz kuru.
genç işsizlik %30 lara gelmiş, genel ışsizlik %14. bunlar resmi rakam. gayriresmi rakamlar Allah bilir kaç. mesela ben iş bulursam çalışıyorum. benim gibi milyonlar var. dinim yasak etmese şu hayatta 5 dakika durmam.
@biremir54 tabi bu kişiler sırf hükümeti yıpratmak için intihar etmiştir.. kesin... o kadar idealistlermiş...
@biremir54 İNSANLAR ÖLÜYOR SENİN DEDİĞİN LAFA BAKYA ALLAH SENİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN
ağaoğlu olamadık, akıllanmaz bu sürü...
@biremir54 acilen bir nörolga git kafanın içinde herhangi bir organ varmı diye varsada aldır çünkü kullanmasını bilmiyosun en azından deneyde meneyde kullanılır da bi işe yarar belki.
Ya hu bu kadar aptal olamazsın.Kim hükümetini yıpratmak istiyor,intihar eden aile mi ,haber yapan muhabirler mi ? İntihar edenler intihar ederken hükümetin yipranacagini mı dusunecekler.Basın hükümetin yıpranır diye haber yapmasın mı.Sen gerçekten insana ait bir beyinle mi yazdın bunu.
sakaryali ne oalacadii ucuyoss amerika kiskaniyoooo jet ucak tank top yaptik dolar basiyos zengini ne istiyon osmanliyi kurduk samda namaz kildik
hükümeti yıpratmak içinmi o zaman sen iç muhalefeti yıprat. nasıl bir mantık nasıl bir düşünce Allah ıslah etsin.
peki nedeni nedir sence..bizi aydınlatırmısın..hangi kafa topluca ailesini katleder..japon tarikatınamı girmişler
şu haberlere bir sınırlama gelsin artık ya içimiz karardı yeminle
allahım yarabbim neler oluyo bu halka
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler