Balyoz'un temyizi, bayram molası sonrası yarın devam edecek

ANKARA (CİHAN)- Ramazan Bayramı sebebiyle oturumlarına ara verilen sanıklı Balyoz Planı Davası'nın temyiz duruşmasına 12 Ağustos Pazartesi (yarın) kaldığı yerden devam edilecek.

Yargıtay 9. Ceza Dairesi'ndeki 361 sanıklı davanın temyiz duruşması için şu ana kadar 12. oturum yapıldı, 63 avukat, 361 sanığın 262'sinin savunmasını tamamladı. Aralarında eski Hava Kuvvetleri Komutanı emekli Orgeneral Halil İbrahim Fırtına, eski Deniz Kuvvetleri Komutanı emekli Oramiral Özden Örnek ve eski 1. Ordu Komutanı emekli Orgeneral Çetin Doğan'ın da bulunduğu Balyoz Darbe Planı davasında, yarın avukatlar savunmalarına kaldığı yerden devam edecek.

CİHAN

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Herşey Bayram'dan sonraya bırakıldı, Türk Akillerle olmadı, bayramdan sonra Yabancı Akiller geliyor.
Mübarek Ramazan Bayram -ı içinde dua etmeleri için sanırım bir şans verdi mahkeme bunlara.Belki inanca gelirler de ,zamanında yaptıkları din düşmanlıklarının pişmanlıklarını yaşarlar, unutmayalım ki '' keser döner sap döner, gün gelir HOROZ döner TAVUK' da GÖMER''.Herkes HAK ettiğini yaşar.İnsan ,doğar,yaşar ve ölür, kimseye eziyet etmenin, kimsenin aşağılanmasının gereği yok,Kardeşçe yaşamayı zamanında ÇOK gördüler.
Diğer Haberler