Barış Pınarı Harekâtı'ndan acı haber! 1 asker şehit

Barış Pınarı Harekâtı kapsamında, Resülayn Bölgesinde teröristlerin açtığı ateş sonucu yaralanan ve hastanede tedavisine devam edilen bir asker şehit düştü.

Barış Pınarı Harekâtı'ndan acı haber! 1 asker şehit

MSB'den yapılan açıklamada, "Barış Pınarı Harekâtı kapsamında, 11 Ekim 2019 tarihinde Resülayn Bölgesinde teröristlerin açtığı ateş sonucu yaralanan ve hastanede tedavisine devam edilen kahraman bir silah arkadaşımız, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 15 Kasım 2019 tarihinde şehit olmuştur." denildi.

BAKAN AKAR'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Barış Pınarı Harekatı bölgesinde 11 Ekim'de teröristlerin açtığı ateş sonucu yaralanıp, dün hastanede şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Bekir Can Hereklioğlu için başsağlığı mesajı yayımladı. Milli Savunma Bakanlığı'nın Twitter hesabından yayımlanan mesajında Bakan Akar, "Silah arkadaşımız, Barış Pınarı Harekatı bölgesinde 11 Ekim 2019 tarihinde, teröristlerin açtığı ateş sonucu yaralanmış, tedavi gördüğü hastanede yapılan tüm müdahalelere ramğen kurtarılamayarak, 15 Kasım 2019 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Mill Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Allah Tüm Askerimizi O şeytan yuvasından kurtarsın insallah :(
hakkını helal aslan kardeşim
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler