MAGAZİN

Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ bugün muradına eriyor

Yaklaşık iki yıldır beraber olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti bugün nikah masasına oturuyor. Anne Nurten Tatlıtuğ, rahatsızlığı nedeniyle düğüne 3G ile katılacak. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in düğün töreni Paris'teki Türk Büyükelçiliği'nde gerçekleşecek.

Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ bugün muradına eriyor

Genç kızların gönlünde taht kuran Kıvanç Tatlıtuğ ve aynı projede tanışıp aşk yaşamaya başladığı Başak Dizer, bugün nikah masasına oturuyor. Çiftin 14 Şubat Sevgililer Günü'nde evlenecekleri iddia ediliyordu ancak nikah tarihinin 19 Şubat olarak belirlediği ortaya çıktı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti, bugün saat 14:00'te evlenecek. Tören, Paris'teki Türk Büyükelçiliği'nde gerçekleşecek. Nikah töreni sonrası ise bir parti düzenlenecek. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinin düğününe katılacak 40 kişilik grup, 18 Şubat'da Paris'e uçtu. Ekipte Kıvanç Tatlıtuğ'un abisi Cem Tatlıtuğ, küçük kardeş Tugay Tatlıtuğ ve eşi, yakın dostları Kıvanç Kasabalı ile eşi Sedef Avcı ile arkadaşı Gökhan Uyan vardı. Anne Nurten Tatlıtuğ, sağlık sorunları nedeniyle Paris'te gerçekleşecek düğüne katılamayacak. Ancak Kıvanç Tatlıtuğ, annesine nikah anını 3G sistemiyle canlı olarak izletecek.

SNEİJDER KIVANÇ TATLITUĞ İÇİN İZİN İSTEDİ

Davetlileri 4 gün Paris'te ağırlayacak olan Kıvanç Tatlıtuğ'un özel misafirleri arasında Sneijder-Yolanthe çifti de var. Ancak Galatasaray, pazar günü Trabzonspor ile çok önemli maça çıkacak. Eşi Yolanthe'yi yalnız göndermek istemeyen Sneijder'in Denizli'den izin istedi. Denizli'nin vereceği cevap merak konusu oldu. Sneijder izin alabilmesi durumunda Trabzonspor maçını ya kaçıracak ya da son idmana ve direkt olarak maçtan bir gün önce kampa gelebilecek.

KIVANÇ TATLITUĞ KİMDİR?

Ekranların gözde oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ, 1983 doğumludur.Best Model of Turkey ve Best Model of the World gibi yarışmalarla adını duyuran Kıvanç Tatlıtuğ, oyunculuk kariyerine Gümüş adlı diziyle başlamıştır. Performansıyla dikkat çeken yakışıklı oyuncu, Mehmet karakteriyle adından söz ettirmiştir. Ardından Menekşe ile Halil adlı dizide Halil karakterini canlandırmıştır. Oyunculuk kariyerindeki asıl çıkışını Aşk-ı Memnu ile yapan Kıvanç Tatlıtuğ, 2011-2013 yılları arasında ise Kuzey Güney adlı dizide Kuzey rolünü oynamıştır. Son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde, Farah Zeynep Abdullah ile baş rolü paylaşmıştır.

BAŞAK DİZER KİMDİR?

Kıvanç Tatlıtuğ ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme gelen Başak Dizer, Mimar Sinan Üniversitesi moda bölümü mezunudur. Bir dönemin en çok konuşulan dizisi Aşk-ı Memnu'da stil danışmanlığı yapan Başak Dizer, dizinin başrol oyuncularından Kıvaç Tatlıtuğ'un elbiselerini tasarlamıştır. Londra da Central Saint Martins de moda eğitimi aldıktan sonra Vakko ve Vakkorama da baş tasarımcı asistanı olarak görev alan Başak Dizer, ilk evliliğini Oren Fransez ile yapmıştır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön