Başbakan Erdoğan hastanede mi?

Başbakanlık, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlığı hakkında bazı marjinal yayın organlarınca kasıtlı olarak uydurulan iddiaların, tümüyle gerçek dışı olduğunu bildirdi.

Başbakan Erdoğan hastanede mi?

Bazı yayın organlarında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bayramı hastanede geçirdiği iddiası yer almıştı. Başbakanlık ise bu haber üzerine yayınladığı basın açıklamasında şöyle dedi:

"Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlığı hakkında bazı marjinal yayın organlarınca kasıtlı olarak uydurulan iddialar, tümüyle gerçek dışıdır.

Spekülasyona dayalı bu tür asılsız iddiaların haber kisvesi altında sunulmasının, gazetecilik etiğiyle bağdaştırılamayacağı ortadadır.

Başbakanımız, bayram namazı çıkışında basın mensuplarına açıkça ifade etmiş olduğu üzere, bayram programı çerçevesindeki özel mesaisini halen İstanbul dışında sürdürmektedir.

Sayın Başbakanımız, kentsel dönüşüm seferberliğinin üçüncü adımını atmak üzere hafta sonu Bursa'da düzenlenecek olan programa katılmak suretiyle, mutat mesaisine başlamayı planlamaktadır." (ANKA)

günün haberleri

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 342 yorum
isim gereklimi ASLAN KARDEŞİM BENİM ÇOK GÜZEL LAF ETMİŞİN ASLAN AYAĞA KALK ÇAKLLAR ULUMAYA BAŞLADI DİYE O ÇAKALLARI KUYRUNU KESMEK LAZIM ZAMANSIZ ULUYORLAR ONU BİZE YÜCE RABBİMİZ YOLLADI ONUN DAHA ÇOKKKKK İŞİ VAR YÜZÜNDEKİ NURU GÖRÜN GÖRÜNDE UTANIN ONA BİZİM DUALARIMIZ YETER SİZLER ÇOKKK BEKLERSİNİZ AMA YAPTIĞI GÜZEL ŞEYLERİ BİZDEN ÖNCE KULANIRSINIZ ALLAH KORKUSU OLMAYAN ATAİSTLER
Benim aslan başbakanım sen bu solcu kırıntılarının yazılarına bakma biz seni kalbimize gömdük rabbim seni bizlerin dualarıyla ayakta tutacaktır bu haysiyetsiz ataisler de allah korkusu olsa önce yapılan bu güzellikleri görürler. bunların su muslukları kesildi sen fakirin fukaranın başbakanısın bir gün gelecek benim gibi atatürkü seven insanlarda seni anlayacak bu gün siyaseti bırakıyorum de milyonlar senin için ağlar. Buna inan benim aslan başbakanım bizler seni seviyoruz ve sana ve arkadaşlarına inanaıyoruz güveniyoruz biz seninle olür seninle yaşarız rabbim benim ömrümden alıp sana versin .
koyun
gömdünüz yani. Allah söyletiyor..
ağzına yüreğine sağlık kardeşim her kelimene canı gönülden katılıyorum
KÕTÜ YE BÍSEY OLMAZ MERAK ETMEYİN
Adam bağırsak kanseri. Görevini yerine getirmek bu memleketi bölmeyi bitirmek için gık bile çıkmıyor. Rabbim bizi senden bir an önce kurtarsın. Allah Türk'ü korusun.
hadi ordan haddini bil
bu dünya ya gelirken türk olmayı kendin mi seçtin be hey ahmak.
allah cok sevdigi annesine bir an once kavuştursun.
prof. mu kesildin .
hazımsızlar partisi üyesi 2 :) sen önce kendinden kurtul gerisini biz türklere bırak
Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin....
amin
kurtarsa ne olacak sonun düşündünmü peki
Aminn
ALLAH BU HASTALIĞI SANA VERSİN EMİ
hımmm hasta ecevit e zamanında gülüyorlardı..taktir Allahın
cenabı allah helvasını yemeyi de nasip eder inşaallah.
Köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı...:)
AZINLIK KİTLE. HELVAYA GELECEĞİNİZ GÜN DONUNUZU BURNUNUZUN DELİĞİNE SOKARIZ. SİZ HELVA YEMEK İÇİN DOĞDUĞUNUZ GÜNDEN BU GÜNE O TEMİZLİĞE ULAŞAMADINIZ.
merak etme sen onun helvasını göremessin ama senin helvanı yakında yerler.
size ve bizede gelecek zamanı geldimi hep yiyecekler.Allah kabul eder inşaallah.
HAZIMSIZLAR PARTİSİ ÜYESİ-1 :) bir gün yersin helva merak etme aç k....
sizde kına yakarsınız.
AKP+PKK DEMEK... APO+KANKA+TAYYP DEMEK YANDAŞLARIDA ÇAPULÇULARIN KRALI DEMEK..!.
allah sizin gibi çapulsuzların belasını versin
sen nesin .? kullandığın isimden belli.
Hoşt,hoşt..!!
Köpeklerın bedduası tutsa gökten kemik yağar
karnı doyan çapulcunun gözü yolda olurmuş, sonrada gider ...çukura düşermiş.
ölüyomu
ALLAH ISLAH ETSİN SENİN GİBİ ZAVALLIYI
hazımsız 3 :) her canlı ölümü tadacak merak etme dostum,,, senin gibiler eşşek gelip eşek gidecek ... helva meraklısı arkadaşların agızlarının suyu akmaya başladı şimdiden :)
kına yakın,
inşallah
merak etme sen de öleceksin
kına yakarsın..
Faiz lobısı yemegıne bıse karıstırmasın.Olay oldukca cıddı burdan yetkılere seslenmek lazım...
arkadaşlar sevelim veya sevmeyelim hastalık ve ölüm üzerinden hiç kimseye yüklenmeyelim.bence doğrusu bu.herkesin başına gelebilir.
sen hiç yazmasan...hadi işine...
sizlere artık inanmıyorum AKP DEMEK + YALAN demek
Ona inananlar yeter de artar bile..Sen inansan ne olur inanmasan ne olur sinek vızıltısı...!!
senin her tarafın doğru ya.
ALLAH SANA ZEVAL VERMESİN
allah ona oy atanlara zeval versin
hakkımızı helal etmıyoruz
ne hakkın varki hainlikmi yoksa !!
sayın boşbakan insanlara zulüm etmekten, dötündeki belayı unuttu.
ulan ne zulumu be allahsızlar
Ağzını topla hamam oğlanı...
ALLAH SANA ÇOK İHTİYACIN OLAN AKIL VE FİKİR VERSİN :)
BU MEMLEKETİN ÜÇ BÜYÜK BAŞBAKANI OLDU VE BUNUN İÇİNDE 1. MENDERES (İDAM EDİLDİ) 2 TURGUT ÖZAL (ZEHİRLENDİ) 3 RECEP TAYİP ERDOĞAN (ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN DUALARIMZ SENİNLE)
biri enflasyonu yüzde 80 e çıkardı. öbürü de indirmek için ülkede satılmadık yer bırakmadı. pardon sokak araları duruyor.
ßu Yorumu ßegenmeyen ArkadasLarı ŞiddetLe Kınıyorum ..
ÜÇÜ DE ÜLKEYİ KAOSA SÜRÜKLEDİ, DIŞ BORÇLAR BUNLARIN YÜZÜNDE ARTTI, SEN DE YALAKALIK YAPACAN DİYE BİR TARAFLARINI YITMIŞSIN...!
yaptıkları allah katında cezasız kalmayacak
TAYYİP MENDERESİN ÖZALIN TIRNAĞI OLMAZ...
MESUT YILMAZ'I UNUTMAYALIM LÜTFEN EFENDİM.
Allahım, Türk milletinin en büyük liderlerinden biri olan başbakanımızı, TÜRK ULUSUNA bağışla....AMİN
ilahi adalet den kaçamıyacak
tek amin diyen sensin galiba
HER YER PKK BAYRAGI DOLDU APO KANKASININ LAFINDAN ÇIKMAZ OLDU BU KADAR ŞEHİDİN KOLU BACAGI KOPAN O GAZİLERİMİZİN AH I TUTARMIKI ACABA ??*
inşallah. allah çok büyük mutlak bu dünya da da hesabını verecek..
BU KONU SENİ ÇOK ALAKA EDERMİYDİ. PKK İLE SAVAŞTA YOKSUNUZ. ASKER BU GECE ARAZİYE ÇIKILACAK DENİLDİĞİNDE HEPİNİZ HASTA OLURDUNUZ DA YİNE KALA KALA DOĞULU KALIYORDU AYAKTA. NE TELLALLIĞI YAPIYORSUNUZ KORKAKLAR.
madceng EVİNE ŞEHİT HABERİ GELDİMİ SENIN
VATANSEVERLİK LAFLA OLMAZ. ÜLKE 2002 ÖNCESİNDEN NEREDEN NEREYE GELDİ. HALA BOŞ LAFLARLA KONUŞUN SİZ.
KAÇ AYDIR ŞEHİT HABERİ GELMİYOR BU KADAR YIL 40 bin şehid verdik acaba onların AHI TUTAR MI SİZİ ?
Ne kadar acı... bir Başbakan , hastalık gibi ciddi bir konuda '' geçmiş olsun'' dileklerinden çok '' öl'' gibi beddua alıyorsa , bir yerlerde yanlış yaptığını artık kabul etmesi gerekiyor. Yanlışına '' yanlış'' yaptım dese , sevimlileşir insanların gözünde. Ama olay yiğitliğe ... sürmemek olduğundan , sözde ''DİK'' duruyor. Ama bu da YANLIŞ!
SAYIN BAŞBAKANIM ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN DUALARIMIN SENINLE HER DAİM.
herfani ölümü tadacaktır... kiminin arkasından ulu önder diyecekler yüz yıllar hatta bin yıllar kiminin arkasındanda beddualar edeceklerdir.... bakalım recep bey hangi katagoriye girecek... benden beddua alacak.. halktan 5 gencecik insanın ölüm emrini verdirdiği için..
ulu onder benden cok beddua aldı neden biliyormusun ismete yolvermedi
beter olsun bu halkın ahını alıp, gözünün içine baka baka yalan söyledi yetmedi pkk yı adam etti.
hadi hayırlısı giderse tutarım iki gün oruç
merak etme sen ondan önce gideceksin ancak senin için oruç tutan olmayacak arkandan klarnet çalıp anacaklar çünkü duaya layık değilsin.
DİKKAT ET DE BAŞKA BİR ŞEY TUTMAYASIN :)
hain zihniyet yıkıldığımızı görmeye ömrünüz yetmez asla yıkılmıyacağızbu ülkeyide size teslim etmeyeceyiz
evet "siz" dediğin insanlara teslim etmediniz dağdaki teröristlere ettiniz alkışlar "siz"in için. aynı delikanlılıktaki yorumlarını apo ile ilgili haberlerin altında da bekleriz.
ALLAH SENİ BU DÜNYADA SİYASETE ALET ETTİN DİYE ÇOK İNLETECEK ÖBÜR TARAF DA VAR DAHA DÜŞÜN ARTIK DİN TÜCCARI.....
2002 ÖNCESİ TÜRKİYEYİ BİLMEYEN, VEYA HATIRLAMAK İSTEMEYEN KİŞİ VE GRUPLAR SAYIN ERDOĞAN'I DEVİREBİLMEK İÇİN TEŞEBBÜS ETMEDİKLERİ YOL KALMADI. YALANLAR, İFTİRALAR, KÜÇÜK DÜŞÜRMEYE ÇALIŞMALAR VS. BİRAZ ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUN ARTIK. BU MİLLET BAŞBAKANIN YANINDA. 2002DEN BERİ KAZANILAN 7 SEÇİM BUNUN APAÇIK GÖSTERGESİ. AMA HALA GÖREMİYOR VEYA İŞLERİNE GELMİYOR. IMF KAPISINDA DİLENCİ BAŞBAKAN GÖRME SEVDASI VAR BAZILARINDA.
sevilmemesinin tek sebebii..Atatürkçü Türkçü milliyetçi vatanseverlere CEPHE alması..sıRtını pekaka apo imralı etniK ırkaa dayamasıdır..
Kardes.. bunlar dinlemezler at gozlukleriyle amerikayi bi ornek almislar yok orda oyle burda boyle amerika cok guzel vs. at gozlukluler yani bosver sen
şu anda ülkenin ne kadar borcu olduğunu biliyor musun? 10 senede mal varlığının ne kadar eksildiğini biliyor musun? seçim barajı neden var? parmak boyası neden kalktı? YSK kararları neden yargıya kapalı? Bunların cevaplarını yazar mısın?
aslan ayağa kalk çakallar ulumaya başladı
Aslan dediğin asalak hayvan çakaldan çok tırsar bilirsin,benzetirsen başka bir hayvana benzet bence,
afrika da çakal olmaz...önce cahilliğini hallet. sonra ahkam kesersin...
senin aslan dediğin adamı pkk ipin ucuna dolar takmış oynatıyor ne olacak şimdi..
açmı kaldınız
sevilmemesinin tek sebebii..Atatürkçü Türkçü milliyetçi vatanseverlere CEPHE alması..sıRtını pekaka apo imralı etniK ırkaa dayamasıdır..
En azından %50 seviyor ne dersin.
Ayrıca Merhum Atatürk bile Şeyh Sait İsyanlarını bastırabilmek için Şeyh Sait ile (ki o zamanın Abdullah Öcalanı gibi görülen) görüşmeler yapmıştır. Bunları iyi bir değerlendirerek, Atatürk'ün bile diplomasi yolunu seçtiğini artık anlamanız gerekir. Ne zaman ki silahlı mücadele yapılır, elbette hepimizin milliyetçilik ruhu en üst safhadadır. Ekonomimizi düzelttikten sonra, dış güçlere (ABD, İsrail, Avrupa vs.) afedersiniz tabiri caiz se "HASSİKTİR"i çekerek son haddedde yapılacak iş silahlı mücadeledir. O zaman hiçbirinin gıkı çıkmayacaktır bunu bilelim. Ama biraz sabredelim, inşaallah herşey
Arkadaşım, hala şunu anlayamıyorsunuz. Yaklaşık 40 yıldır silahlı mücadele ile çözülemeyen bu pkk illetinin (ki, bu oluşumun mimarı da kendi içimizdeki hain ergenekonculardır abd ve bazı avrupa ülkelerinin desteğiyle) diplomasi ve siyasi yollar çözülmesi için atılan adımlardır bunlar. Yok efendim Atatürkçü ve milliyetçi vatanseverlere cephe aldı filan, falan hikayelerini geçelim. Lütfen. Ayrıca o başbakanımız Allah razı olsun ondan, belki senin Atatürkçü dediğinden, milliyetçi dediğinden çok atatürkçü ve milliyetçidir. Ayrıca tarih sayfalarını açıp bir okursan, Merhum Atatürk bile Şeyh Sait is
Hakkım haram zıkkım olsun
HEM DE HER KURUŞU ,ÇOLUĞUNDAN ÇOCUĞUNDAN TORUNUNDAN ÇIKSIN İNŞALLAH
Bu habere o mutluluk heyecanı ile giren kaçıncı kişi oldum ki?
HER YER PKK BAYRAGI DOLDU APO KANKASININ LAFINDAN ÇIKMAZ OLDU BU KADAR ŞEHİDİN KOLU BACAGI KOPAN O GAZİLERİMİZİN AH I TUTARMIKI ACABA ?
GEBERİNCE GÜNEY DOĞUDAKİ PKK ŞEHİTLİĞİNE GÖMÜLSÜN...
herşeyden kaçarsın ama İLAHİ ADALET'ten asla kaçamazsın............
Erdoğan'ın hastalığı var veya yok,varsa bile hastalığı üzerinden burada bir miktar embesilin tez elden nasıl kurtuluruz derdine düştüğü görülmekte. Dertlerine reçete şu; İstanbul'da 2 adet eski boğaz köprümüz bulunmaktadır.Bu köprüler boşuna mı yapıldı. Erdoğandan kurtulmanın en çabuk yolu gidip o köprülerden atlamaktır. Kurtulmak isteyenlerin fazlalığını gördükçe zaten,iki köprü yeterli değil diye 3. yü de kendisi yapıyor. Bu köprünün embesillerin derdine çare olacağını düşündüğüm için,Erdoğan'ın köprünün bir an evvel tamamlanması için 24 saat aralıksız çalışılmasını tavsiye ediyorum.
dils99: şahsiyet kelimesinin sözlk anlamına iyi bak sonrada yandaş kabul ettiğiniz tiplere bak , uzaktan yakından alakanız olmadığını göreceksin. Birde kendini diğer %50 olarak tanımlamaya çabalamışsın neye göre %50 siniz ?? akp ve diğer kalan tüm cenah mı ?? sizde öyle bir şahsiyet gördümki ben gezi olaylarında pkk tikko dev sol mhp hepsine nasılda sarılıyordunuz bu nasıl bir şahsşyetsizliktir bu ne takiyyeciliktir.. Evet gerçekten sıtma gibisiniz ismet inönüden beride öylesiniz zaten ancak mikrobunuzu birbirinize bulaştırırsınız ..
niye kızıyorsunuz.Allahın bileceği iş
aptal kız, 76 milyonun atlamasındansa 1 kişinin atlaması, kalan 76 milyonun da rahatlaması daha kolay olmaz mı....hiç pratik değilsin....
Ebru -201334 ebru senin embesilin dediklerinin anladıklarını senin gibi enbesilinli tabiiki anlamaz.
süper tespit .... helal sana.....
bu kadar şahsiyetsiz olmayın sayın akp yandaşları, bizler, sizin başbakanın dediği diğer yüzde 50'yiz yani sizlerin sıtma olarak gördüğü o yüzde 50'yiz.. inşallah hastalığımız size bulaşmaz yoksa sonu çok kötü, çünkü bu hastalığın panzehiri sadece bizlerde var ve sadece kendimize yaptığımız için yama olacak insanlara bunları kullanamıyoruz..............................
embesil nedemek.. ben yanlışmı biliyorum.. yaptığınız türden yorumlar yapana embesil denir...
eğer hastanedeysen allah ile yüzyüzesin başbakan?????
O her an Allah c.c. ile hemhal..Ya sen ve senin gibiler???Şeytanın yoldaşları sizi....!!
ALLAH ile yüzyüze olmak için,hastanede mi olmak gerek zannediyosunuz :)
ZOBELEK boyundan büyük konuşuyorsun kaş yapayım derken göz çıkarıyorsun...
Saf hastanede olunca araf ta mi oluyosun
şeytan azaptaaaaaaaaaaa........
Acil sifalar dilerim Başbakana.. O Bizi bölmeye çalıssada gaza kursuna boğsada en niyayetinde yüce rabbimin yarattıgı bir can yaradandan ötürü saygı duyarım
YAA BIRAK BİRADER GEBERSİN GİTSİN İNŞALLAH,BEN ASKERDE ÜLKEMİ BÖLMEK İSTEYENLERLE 3 KERE ÇATIŞMAYA GİRDİM ,İŞTE BUNUNLA ÇATIŞMAYA GİREMİYORUM ,RABBİM BİR AN ÖNCE ALSIN YANINA İNŞALLAH
şimdiden toprağı bol olsun
Kına fabrikaları yetersiz kalır senin gibilerinin kıçlarına. Hatta sadece kıçınıza değil,kına kazanına batırmak lazım ki sizi,uzaktan bile belli olabilesiniz, sizi gidi kınalı çapulcular siziii.
senin ve yakınlarınında
AMİN..
merak etme ALLAH'ın izniyle arkandan onu söyleyecek çok kişi olacak.men dakka dukka.
Sakın öleyim felan demesin üzülürüm valla. Daha süründüğünü hapislerde çürüdüğünü göreceğiz
Allah belanızı versin
hadi oradan asalak çakal...
rüyanda görürsün
Asgari ücretliyi süründürüyorsun tayyip erdoğan. Ezilen taşeron işçiler umurunda olmadı hiç bi zaman. Fakirden dahada alıp zengini daha zengin ettiniz. Millet sinir ola ola çalışıyor. Tabi kimin umurundaki.
salak hangi camurdan ciktin sen unuttunmu memurlar maasini alamiyordu gerizekali enflasyon tavan yapmisti dünyada kriz yokken senin ülken batmak üzereydi dünya ülkeleri krizde iken senin ülken refah yasadi
ALLAH SENİ DAHA APTAL YAPSIN YORUMCU. ERDOĞAN ÖNCESİ ÖĞRETMEN MAAŞI 670 TL İDİ ŞİMDİ 2200 TL. ALLAH BEYNİNİZİN İÇİNDEKİ ALKOL KALINTILARINI SİLSİN. SİZİN İÇİN EN İYİ DUA BU.
Sakın ölme Başbakan.Seni bekleyen sonu görmen lazim. Tarih kitaplarındaki önadını görmen lazim. Seni ne bu millet , ne de tarih AFFETMEYECEK!!!
ne yapmış .söyle bizde bilelim..3-5 köpeği zehirledi diye mi? veya ülkenin altını oyan. BAnkaları boşaltan sütü bozuk köpeklerden hesap soruyor diye mi? Sen kimsin Allahmısın da affetmeyeceks,n. iti duası kabul olsa gökten kemik yağar..çakal
Diğer Haberler