Başbakan Erdoğan: Nasıl olsa ben ağlıyorum

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Rize'deki temasları çerçevesinde Ardeşen'de halka hitap etti.

Başbakan Erdoğan: Nasıl olsa ben ağlıyorum

RİZE (ANKA) - Konuşması sırasında 2007 yılında beraber fotoğraf çektirdiği küçük bir kız çocuğunu yanına çağıran Erdoğan, ağladığını gördüğü çocuğa, "Bir daha ağlama sakın tamam mı? Nasıl olsa ben ağlıyorum sen ağlama" dedi.

Rize ziyaretini sürdüren Başbakan Erdoğan, Çayeli ve Pazar'da vatandaşlara hitap etmesinin ardından Ardeşen'de de kendisini bekleyenlere seslendi.

Erdoğan, Rize'nin eğitimde Türkiye'de iyi bir yere sahip olduğunu belirterek, kalitenin daha da arttığını söyledi.

Konuşması sırasında 2007 yılında beraber fotoğraf çektirdiği küçük bir kız çocuğunu parti otobüsünün üzerine davet eden Erdoğan çocukla bir süre sohbet etti.

-"NASIL OLSA BEN AĞLIYORUM"-

Fotoğrafta henüz bebek olan Yaren isimli çocuğun ağladığını söyleyen Erdoğan küçük kıza "Dersler nasıl?" diye sordu. "Derslerin iyi olduğu" yanıtını alan Erdoğan, "Yaren gördüğünüz gibi kınalı. Kınalı Keklik maşallah. Bir daha ağlama sakın tamam mı? Nasıl olsa ben ağlıyorum sen ağlama?" dedi.

-"SANDIKLARI PATLATA PATLATA YOLA DEVAM EDECEĞİZ"-

Vatandaşlara, "Sizin birliğiniz, beraberliğiniz bozulmadıkça, aramıza fitne sokmak isteyenlere fırsat vermediğiniz sürece inşallah sandıkları patlata patlata yola devam edeceğiz" diye seslenen Başbakan Erdoğan, şunları kaydetti:

"7 ayımız var, işi sıkı tutacağız, sandıklara sahip çıkacağız ve AK Parti'yi inşallah açık ara önde çıkaracağız. Şu anda Türkiye genelinde kamuoyu araştırmalarında, yüzde 51.5 civarındayız. Biz bunu yeterli bulmuyoruz. Bu oranın çok daha yükseklere çıkması lazım. Ardeşenli kardeşlerimden çok şey bekliyorum. 7 ay sonra bu birliğimizi, beraberliğimizi sandıklardan gümbür gümbür çıkacak AK Parti sesleriyle duymak istiyorum."

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 115 yorum
Ağlayacaksak hep beraber, güleceksek hep beraber. Yalnız ağlamak yok BAŞBAKANIM. Güleceğimiz günler çok yakın İNŞALLAH.
yalakaa
10SENEDİR GÜLEMEDİYSEN BE HIYARTO DAHA NE YAKININDA BAHSEDİYOSUN ASALAK MAKARNACI.HA SEN GÜLEMEZSİN AMA TAYYİP SERVETİNE SERVET KADAR GÜLÜYO.SİZİN GİBİLEREDE MAKARNA YEMEK DUSUYO.
hülooooooooooogggg!!!
inşallah kelimesi buraya hiiiç uymamış
Kalbi olan ağlar
onda kalp ve inanç olsaydı esadı arkadan vurmazdı.
Kalp sahteyse para etmez.
şehitlerimize kelle diyen apoya sayın diyenin nasıl bir kalbi var yalaka sana soruyorum salak salak yorum yazmayın.
ozaman sen ve sen gibiler birer kutu makarna için içten yürekten agliyordunuz!!
yani açıkca demek istiyorki seçim sandıklarını patlatıp rakip partilerin oylarını buhar edip uçuracağız dumak yok sahtekarlığıda devam
siz çapulcular çok komiksiniz :D
hahahahaah ya sende nasıl bir akıl var böyle bunu hiç kimse akıl edemez .eğerki siz bu ülke için herşeyi yaparız herkesten çok bu ülkeyi seviyoruz diyorsanız tüm muhalefet birleşsin gücünüz yetiyorsa bu adamı devirin.sizin gücünüz yine bu adama yetmez bu adamdan 1 fazla bile oy alamazsınız.kardeşim adam halk adamı halka hizmet ediyor rantçılara değil.bir dikili ağacınızı gösterin bu ülkeye hadi
aynen
reklamlara hoş geldik.
sevmek ve sevilmek bu dünyada en çok kıskanılandır. Sende seviyor seviliyorsun ve kıskanılıyorsun ;) büyük usta yolun bahtın açık olsun..
kıskananlar çatlasın. bu yorumu hazmedemeyenler varmış baksana kapattırmışlar. fitnelere fesatlara fırsat yok. AKPye selam çok.
Batlasın çıksın; adet haline getirdin seçim zamanı ağlamayı. Kalıbının adamı değilsin duygu sömürüsü yapıyorsun.
Gözyaşların sadece oy için.
EEEEEEEEEEEEEEEE BABA ANA OLAN AĞLAR EVLAT ACISINI ANLAR ZÜRİYETSİZLER NE ANLASINLAR EVLAT SEVGİSİ VE ACISINDAN
taksimde ölen gençler için ağladın mı
şimdiki var olana güvenme milleti zürriyetsiz diye suçlarken senınkılerın hep yanında kalacağının garantisi mi var Allah bilir
senin icin ölünür be reis yoluna kurban olayım ben
AKP, Milli Görüşe ihanet etmiş, emperyalizm işbirlikçisi, DYP ve ANAP artığı kel ve şişkin göbekli haramilerden toparlanmış vatana ihanet partisidir.
senin arkandan ağlamaz :)
ALLAH SANA UZUN ÖMÜR VERSİN BAŞBAKANIM..SENDE AĞLAMA..DİMDİK DUR ARKANDAYIZ.
Seçimde dersinizi alacaksınız merak etmeyin, AKP'ye oy verip köpekler gibi pişman olanlar (ben dahil) verecek size o dersi :))
bu akp seçmeni hep arkandayız diyor neden menfaatten mi korkaklıktan mı insanları kullanmayı sevdiklerinden mi bir gün de adamın yanında olun bee
Bu akp denen parinin oyu yüzde 25 geçmez zaten Türk olan akp ye oy vermez,Türkiye yi pkk ya sattılar açılım rezaleti ile...!
bunların tabanı yok zaten kardeşim, tabanı dinci desen değil dinciler faziletçi, milliyetçi desen değil milliyetçi mhp, Atatürkçü desen değil Atatürkçü chp, bölücü desen azcık var ama tabanı bdp onunda.. Yani taban denilen bişey yok boş beleş bi parti, aziz nesinin yıllar önce dediği gibi ülkenin %60ıda aptal olunca bak oy yüzdesini gösteriyo :)
NEREDE YAŞIYORSUN..CHP PİYONU...DÜNDA DIŞINDASIN SANIRIM..YADA KAFAN İYİ..YADA KENDİNİ KANDIRIYORSUN
Türk olan AK Partiden başkasına oy vermez demek istedin herhalde. pkk ortağı olan CHP ve BDP.
sattıkları yetmedi birde mısır-suriye-gözyaşı gündem değiştirme maksat millet doğuda kürdistanın çoktan kurulduğunu anlamassın yoksa insan hergün çıkıpta kendi ülkesiyle ilgili tek bir kelime etmezmi?
Timsah gözyaşlarına kimse inanmıyor?
ONBİR senedir AĞLAYA-ZIRLAYA bu günlere geldik çok şükür... YUFKA YÜREKLİ MİLLETİM BENİM... Ağlayanı görünce dayanamaz...
DEDEN ECEVİT..ÜLKEYİ BATIRIP..TAYYİBE VERDİ ŞÜKRETTE..OTUR AŞAYA PİYON
BAŞBAKAN GECE AÇIKTA KALMIŞ, ÜŞÜTMÜŞ. NE DEDİĞİNİ BİLMİYOR. BİRİLERİ GERÇEKLERİ KULAĞINA FISILDASA İYİ OLUR, BELKİ KENDİNE GELİR.ÜLKEDE 11 YILDA ÖLEN VE ŞEHİT OLAN İNSANLARIMIZ İÇİN KILINI KIMILDATMAYANLAR, FİLİSTİN, SURİYE VE MISIR İÇİN KADINLAR GİBİ SALYA SÜMÜK AĞLAR OLDULAR. HÜSEYİN ÇELİK AÇIKLAMASINDA, ÖLEN 3 VEYA 5 MEHMET İÇİN MECLİS TOPLANMAZ DİYEBİLECEK KADAR MAĞRUR...! AMA TANIMADIKLARI ARAP KIZI İÇİN AKP KOMPLE AĞLAMAKTA...! KURULTAYLARUNDA HAŞİMİ VE BARZANİ'DEN GURUR DUYMAKTADIRLAR...!
padişahım sen ağlama ne olur
SENİN YERİNE AĞLAYACAK SÜRÜLER VAR NASIL OLSA
gercekten güzel adamsınnn
Muhalefet sağlam olmadıkça ne yaparsanız yapın bu adam bu parti hep iktidar olacak....Hükümeti devirmek için çırpınacağınıza,güçlü kişileri,akıllı adamalrı parti başına getirsinler diye çabalayın,yeni partiler,sağlam partiler oluşturmak için uğraşın,ayaklanın.Yoksa ben nice gezi parkı eylemcileri,nice avukatlar tanıyorum eylemlere katılan ...muhalefet zayıf olduğundan ak partiye oy veriyorlar...
kutkuyorum yapacaklarını söylemiş.sandıkları patlatacağız diye argoda bir yeri patlatmanın ne anlama geldiğini herkes bilir
doğrudur siz sayın arınc ağlarsınız.bizimde anamızı ağlatırsınız
BAŞBAKANIM..SENİN İNSANLIĞIN..ADAMLIĞIN..ON TANE CHP EDER..SENİN GİBİ DÜNYADA BEŞ..TANE LİDER OLSA DÜNYA CENNET OLURDU..
zaten onun gibi 5 tane var. Dünyanın durumu ortada.
eşek cenneti mi
selamlar sayın başbakanım valla büyük adamsın senden büyük adam göremiyorum
Emin olun sadece yahudiler kendine bu kadar acındırır. Türkün yapısında böyle birşey yoktur. Gerekirse aç kalır açık kalır yine ağlamaz. Ne yaparsan yap sayın başbakan sandıklar patlayacak bunu biliyoruz fakat kimde, neresinde hep beraber göreceğiz.
Hep beraber göreceğiz
nasıl olsa senin karnım doyuyor milletin doymasada olur, nasıl olsa benim çocuklarım para kazanıyor siz kazanmasanızda olur, nasıl olsa ben hayatımı yaşıyorum siz yaşamasanızda olur demek istemiş.
alooooo sesımı duyan varmııııııııııı dolar ıkıyı gecmıs tayyıp erdogan aglamayı bırakta ekonomıye bak
Ağızda Din İman, İşi Gücü Yalan, Talan Dolan, işteı Recep Teyyip Erdogan
adam ağlıyor diye oy verecekler var,ya tamam anladık ağlaması hoşunuza gidiyorda,niye biriniz çıkıp sormuyor,sayın başbakanım şehitlerimize neden hiç ağlamadınız neden hiç bu araplar gibi günlerce gündemde tutmadınız diye,ALLAH AŞKINA biriniz bir cevap yazın başbakan ve bakanlar,hadi ağlamalarından geçtik neden şehit cenazelerine gidip sahiplenmediler,konu ağlaması falan değil,takım tutar gibi parti tutma denir buna,oy verecek bir şeyi kalmayıncada ağlaması yeter diye kendinizi avutursunuz böyle..
YORUM YAZINCA MYNE T SANA PARAMI VERCEK ...DOSTUM HAVLAYAN KÖPEK ISIRMAZ ...SİZ VE SİZİN GİBİLER ANCA ÜRÜR .FAZLASI ELİNZDEN GELSE KIRAR YIKARSINIZ..HADİ KOŞUN TAKSİME.
Erdoğanı çok takdir ediyorum .Ayrıca ağlamak acizlik değil insan olmanın belirtisidir.
Doğru recep.Sen başta olmak üzere bülo ve bütün takunyacılar şov adına salya sümük ağlarsınız.Sonra arkadan milletin anasını ağlatırsınız.Dolar olmuş 2 tl euro 3 tlye dayandı ama ekonomi süper.Nedense bu zırlama şovları hep seçim arifeside olur.Irakta sırf zevk olsun diye adam öldürdükleri görüntüler hala hafızalarda hatta şuan bile çatışmalar oluyor yine binlerce müslüman ölüyor.Afganistanda,pakistanda vs.amerikalı caniler milyonlarca insanı öldürüp binlerce müslüman kadına tecavüz etti ama recebin gıkı çıkmadı.Çünkü obama abisi izin vermez.Gezide yapılan katliamı saymıyorum bile...
zaten senin işin sandıkları patlatmak yoksa o kadar oyu hakkınızlamı aldınız.
simko lar oy vermez bu ülkede ahmetler mehmetler ayseler oy veriyor
neden süreci degerlendirmiyorsun başbakan..PKK 1 aydır 1 eylül songür diyor.neden cevap vermiyorsunuz.ne oldu 8 aydır ölümler yoktu işiniz rastmı gitmedide süreçten dönüyor gibisiniz..
delikanlı görün işte...gerekirse ağlar, gerekirse kükrer...gerçi ruhsuzların kitabında gözyaşı anlamsızdır.
DELİKANLI GEZİ OLAYLARINDA ÇOK GÖRDÜK. DEVLETTEN KİMSE YOKTU!!!!!!!!!!!!!!!!!
İşi gücü şov.
YETER!! vicdan sömürücüsü sivri sineklerr!!!
hayal kur hayal .çok beklersin çoook.
ANAM BABAM SANA FEDA OLSUN .BEN ZATEN KURBANIM.
yalaka koyun meeeeee meeeeeee
utanmaz allaha kulluk et kula degil.
ne ağlaması be timsah göz yaşları desek daha iyi olur ülkeyi batıramadaığınız için ağlarsınız
adam türk öldümü bayram ediyo arap öldümü ağlıyo
BAZI AK KOYUNLAR HEP BERABER GÜLECEGİZ YAKINMIS O GÜNLER.ADAMA SORARLAR AMA ADAM DEGILSINZ GERCI ULAN 10 SENEDIR SEN GÜLEMEDİYSEN DAHA GÜLMEYI ÇOK BEKLERSIN APTAL İNSAN.TAYYİP AMA GÜLÜYO SAYENİZDE DÜNYANIN EN ZENGIN BAŞBAKANI OLDU KENDISI.SİZEDE MAKARNA YEMEK DÜŞER.ASLINDA SİZE BAŞKA BISEY DÜŞERDE MAKARNA YİYİN ŞİMDİLİK YAKINDA BAŞKA BISEY YIYCEKSINIZ
DOSTUM BİZ MAKARNA YEMEYİ SEVİYORUZ. SEN DÜŞÜN.
emrecant mısın yalaka köpekmisin tayyibin satın aldıklarından birisin galibaki ATASINA ve şehitlerimize dil uzatıyosun ........
İşiniz gücünüz ağlamak,duygu sömürüsü yapmak...Biz ağlayan,zavallı durumunda bir ülke değiliz.Kendinize gelin.
Diğer Haberler