HABER

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak oğlunu evlendirdi

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak'ın oğlu Yusuf Kenan Kaynak, hayatını Ayşe Bilge Öztürk ile birleştirdi. Grand Ankara Otel'deki törende, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in nikahlarını kıydığı çiftin şahitliklerini, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım yaptı.

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak'ın oğlu Yusuf Kenan Kaynak, hayatını Ayşe Bilge Öztürk ile birleştirdi. Çiftin nikahını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıydı.

Çiftin şahitliklerini, Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, Meclis Başkanı İsmail Kahraman ve Başbakan Binali Yıldırım yaptı. Törende Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, bakanlar ve çok sayıda milletvekili katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni evli çifte iki dünya saadeti diledi.

"OLUMSUZLUKLAR SABRETTİKÇE MUTLULUĞA DÖNÜŞÜR"

Erdoğan, Kaynak çiftine "Evlilik uzun bir yolculuk. İyi günler, kötü günler var. Mutluluklar paylaştıkça çoğalır fakat olumsuzluklar da sabrettikçe mutluluğa dönüşür. İnşallah bu yolculukta bunlara hassasiyetle dikkat etmek suretiyle inanıyorum ki mutlu bir yuvayı milletimize kazandırmış oluruz. Yine her yerde tavsiyemdir, bir olur garip olur, iki olur rakip olur, üç olur denge olur, dört olur bereket olur. Gerisi Allah kerim." öğüdünde bulundu.

CÜZDANI GELİNE VERDİ

Kaynak ve Öztürk ailelerine mutluluklar dileyen Erdoğan, "Aradığın zaman rahat bulursun." diyerek aile cüzdanını geline verdi. Nikah törenine, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, bakanlar, AK Parti Genel Başkan yardımcıları, milletvekilleri, siyasetçiler ve çok sayıda davetli katıldı.

AA

Geri Dön