Başbakan Yıldırım'dan, Bahçeli'nin genel af önerisine cevap

Başbakan Yıldırım, MHP lideri Bahçeli'nin twitter'dan yaptığı genel af çağrısına cevap verdi. Yıldırım "Bizim gündemimizde genel af çalışması yok" dedi.

Başbakan Binali Yıldırım, "10 Adet Kırsal Kalkınma Projesi Toplu Açılış ve 250 bin Düve Projesi İlk Teslim Töreni"nin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Başbakan Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin genel af konusundaki açıklamalarına ilişkin şunları söyledi:
Sayın Bahçeli zannediyorum, bölücü terör örgütlerine, onu destekleyenlere karşı... Bugünlerde terör muhipleri bir çalışma içerisine girdiler, ona bir tepki olarak öyle bir konuyu gündeme getirmiş olabilir diye düşünüyorum. Ama hükümet olarak bizim gündemimizde teröristlere asla ve asla af söz konusu değildir.

2490881-640x320

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
sayın başbakanım devlet bahçeli teroristlere af çıksın demiyor ki cezası az olan belli başlı kişiler için konuşuyor yanlış bir algı var heralde neden olmasın ki cezası az olanlara af
doğru çıksın tekrar suç işlesin
erken seçimde gündemde yoktu.demekki var birşeyler. vay ve koltuk sen nelere kadir sin
Sn Bahceli ülkü ocaklarında yetişenler karanlık işler yüzünde içeri girdi af ile çıkartıp oy mu artıracan durum vahim herhalde.
HAZIR OLUN SARAYIN KUKLASININ ORTAYA ATTIĞI BİR LAF DEĞİL BU ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ADAM ÖLDÜRENLER VE HIRSIZLIK YAPAN VE DİĞER SUÇLARDAN 100 BİN KADAR UĞURSUZ SOKAKLARDA OY İÇİN YAPAMAYACAKLARI YOK ALLAH SİZİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN BETER OLUN
eee! işte bahçeli abi. seni takan yok. ittifak ortağın seni sallamıyor.sadece mecburiyet var 1 oy, 1oy. dinamit programındaki anketçinin dediği gibi %50-60 oy olsa, dakkasında kapının önündesin.
Polis ve askerden korunan Cumhurbaşkanı! Neden bize o gün sokağa çıkmayın emri verildi?” Bu kahredici soruya, FETÖ kuşkusuna karşı önlem cevabı verilebilir. İyi de sokağa çıkmasına izin verilmeyen polis ve askerler AKP iktidarında o kurumlara alınmadılar mı? Söyleyin kendisinin işe aldığı devlet görevlilerinden bile suikast endişesi duyan bir iktidar hala görevde olmayı nasıl hak eder? Bir gaflettir oldu demeyin zira dün FETÖ’cülere devleti teslim eden bu iktidar şimdi aynı şeyi devleti diğer cemaatlere teslim ederek yapıyor.
Rahşan affınla çıkanların %60'ı suç işleyerek tekrar hapise girmiş. Biraz tarihten ders alın.
Bu ülke neden kaybediyor beyin eksikliği olan yöneticilerden okuduğunu anlayamayan yöneticilerden.Bahçeli kedi oldu olalı bir fare tuttu onu da başbakan yanlış anladı Adam teröriste kadın katillerne tecavzcüler hariç kader mahkumlarına af talep ediyor ve ilk kez doğru b,ir talepte bulndu.
Polis ve askerden korunan Cumhurbaşkanı! Neden bize o gün sokağa çıkmayın emri verildi?” Bu kahredici soruya, FETÖ kuşkusuna karşı önlem cevabı verilebilir. İyi de sokağa çıkmasına izin verilmeyen polis ve askerler AKP iktidarında o kurumlara alınmadılar mı? Söyleyin kendisinin işe aldığı devlet görevlilerinden bile suikast endişesi duyan bir iktidar hala görevde olmayı nasıl hak eder? Bir gaflettir oldu demeyin zira dün FETÖ’cülere devleti teslim eden bu iktidar şimdi aynı şeyi devleti diğer cemaatlere teslim ederek yapıyor.
Bahçeli sana ne oldu sen bu hallere de mi düşecektin. Adamlar seni kahya gibi kullanıyor. Toplumdaki tepkiyi ölçmek için her şeyi sana söyletip pozisyon alıyorlar. Misal erken seçim kararı.
vardır vardır da senin haberin yoktur. seçim zamanında olacaktı diyende sendin
Binali gündemimizde yok dese de. Kukladan ziyade kuklacının ne diyeceği önemlidir... Ne kadar, geveleseler de böyle bir şeyin var olduğunu biliyoruz... Hemde kuklacının önerisi olduğunu da... Toplumun tepkisini ölçüyorlar... Bunların bu seçim de oy için yapamayacağı hiç bir şey yoktur..
sizin gündeminizde erken seçimde yoktu. hatta erken seçim isteyen fedöcü ve fatan hayinidir dediniz. sonra gittiniz 1 ay sonra , 2 ay sonrası için ultrasüper erken seçim kararı aldınız. sizin hiç birşeyinize artık bu millet inanmıyor ve güvenmiyor ve T A M A M diyor. hemde tastamam
Adam evime girdi maddi manevi bir sürü sıkıntı yaşattı bize.. şimdi yakalandı.. Buna mı af isteniyor? Ve daha nice ahlaksız için? Akıl alır gibi değil..
Bu nasıl iş,nasıl ülke,nasıl temsil sitemi,%6-7 oyunun bile varlığı tartışılan ,soysuz (şoluksuz çozuksuz ),ne idüğü belirsiz ,olur olmaz azmanlarda çıkışlar yapan,baston adam olan,şehide kelle diyene omuz veren türklük , halk düşmanı adam şimdi katilleri affetmeye yelteniyor, artık birileri inşallah bu adamı tepelemesi çöplüğe aması gerekir.30 yılı şkın bir zamandan buyana bu nisbette temsiliyeti oln bir herifin bu hakimiyeti halkı derinden yaralıyor,böyle bir hakkı yok.Milletin bu tür zampara,dönek,rol adamından ,mayuncuktan kurtulması lazım.
Bahçeli bu ittifakın sonunun olmadığı net bir şekilde anladı... Ne kurtarırsam kar mantığıyla hareket etmeye başladı... Bari içerdeki adamlarımı çıkarım diye bir zar attı...
korkmayın la affın kapsamı sınırlıymış sadece tecavüzcüleri,tacizleri,dolandırıcıları,katilleri,hırsız ve yankesicilerle mafya liderlerini serbestlik kapsamına almışlar sadece korkmanıza gerek yok yani.
Af çıksın dürüst insanlara acımayın yazık dürüst insanlara haksızlık 2 oy için
Sayın başbakan bahçeli yaratığı zaten pkk tecavüzcü kadın cinayetcileri hariç dedi siz lafları nasıl nerden anlıyorsunuz anlayamadık ilk kez bahçeli doğru bisi söyledi kader mahkumları çok cezası az kalan çok bırakın iste bu bayram herkes sevdikleriyle geçirsin
Eyy makam hırsı... Sen nelere kadirsin.
Haydaaa, erken genel af geliyor... Beştepenin sözcüsü pimini çekip bombayı ortaya koymuş yine... Noluyor Fetöcülere af mı gelicek yoksa...??? Ne tüketiyor bu adam yahu...
Pardon yazısının tamamını şimdi okudum. Hırsızlar çıksın diyormuş... Arkadaş ağzını ne zaman açsa infial yaratıyor. Koltuk için değer mi be abi... Yazıklar olsun... Hadi bizden utanmıyorsun... İşgal ettiğin makamdan utan yahu, edep yahu...
bunak bağceli
Ne affıya, bahçeliye önden söyletiyorlar kötü polis yapıyorlar, tepkiye göre iyi polisi akp oynuyor. Vayy syn bahçeli kukla oldun çıktın. koca mhp yi ne hallere düşürdün. Ayrıca sizin koltuk sevdanız için hırsızın, katilin, dolandırıcının, dışarı çıkmasını istemiyoruz! İşlenen suçun cezası çekilmelidir! türkiye artık çığrından çıkmaya başladı!
Diğer Haberler