Başbakan'ın gizli kamera şakası

Norveç Başbakanı Jens Stoltenberg, taksi şoförlüğüne soyundu.

Taksi şoförü kıyafeti ile güneş gözlüklerini takarak, direksiyona geçen Başbakan Jens Stoltenber'in kullandığı taksiye binen müşteriler şoförün başbakan olduğunu anlayınca kahkahalara boğuldular.

Bazı müşteriler, şaşkınlık geçirirken, sorunlarını başbakana anlattılar. Bazı yaşlı müşteriler ise, direksiyondaki kişinin Başbakan Jens Stoltenberg olduğunu anlamadan, şoförlük dışında başka iş yapıp yapmadığını sordular.

10 Nisan 2013 tarihinde çekildiği görülen görüntülerin VG gazetesinde yayınlanmasına izin veren Başbakan Jens Stoltenberg, bir günlük taksi şoförlüğü sırasında vatandaşlarını ve sorunlarını daha yakından tanıma fırsatı bulduğunu söyledi.

Jens Stoltenberg, bazı müşterilerin hükümet ve kendisi hakkındaki düşüncelerini öğrenmekten memnuniyet duyduğunu belirterek kendisini eleştiren müşterilere ne cevap vereceğini bilemediğini söyledi. Stoltenberg kendisine teklif geldiğinde uzun, uzun düşündüğünü ve sonunda halkın düşüncelerini öğrenmek için kabul ettiğini söyledi. Stoltenberg kendisine yöneltilen 'seçimi kaybedersen taksi şoförlüğü yapar mısın?' sorusuna da, 'zannetmiyorum. Seçimi kaybetmeyi düşünmüyorum çünkü parti listesinde birinci sıradayım' cevabını verdi.

Çekilen görüntülerin eylül ayında yapılacak genel seçimlerle ilgili kampanya çerçevesinde sinemalarda ve kampanya toplantılarında gösterileceği bildirildi. (DHA)

dünyadan haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Adamlarda korku yok ki! Halkın arasına girebiliyorlar.
biri sövseydi napardı acaba?
Diğer Haberler