Başkan Akkaya esnafla istişare toplantında bir araya geldi

Konya’nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya, ilçe genelinde faaliyet gösteren esnaf odalarının üyeleri ile "Esnaflarımızla Buluşuyoruz, Akşehirimizi Konuşuyoruz’ başlığı altında istişare toplantıları yapıyor.İlk olarak Akşehir Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri ile bir toplantı gerçekleştiren Başkan Akkaya, belediye çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi vererek toplantıya katılan oda üyelerinin sorularını yanıtlayarak taleplerini dinledi.

Konya’nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya, ilçe genelinde faaliyet gösteren esnaf odalarının üyeleri ile "Esnaflarımızla Buluşuyoruz, Akşehirimizi Konuşuyoruz’ başlığı altında istişare toplantıları yapıyor.
İlk olarak Akşehir Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri ile bir toplantı gerçekleştiren Başkan Akkaya, belediye çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi vererek toplantıya katılan oda üyelerinin sorularını yanıtlayarak taleplerini dinledi. Akşehir Belediyesi Takkasızlar Konağı’nda gerçekleştirilen toplantıya; Başkan Akkaya’nın yanı sıra Akşehir Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Er, Belediye Başkan Yardımcısı Mevlüt Yiğit, Belediye Birim Müdürleri ve amirleri ile çok sayıda oda üyesi katıldı.
Akşehir’deki her kesimin düşüncesini önemsediklerini belirten Başkan Akkaya, “Bizim için önemli olan şehrimizde yaşayan insanların görüşlerini ve önerilerini almaktır. Bu görüşler ve öneriler sayesinde, Akşehir’imize daha güzel hizmetler sunmak azmindeyiz. Ona göre projeler geliştirmek, taleplere göre bu projeleri yatırımlara dönüştürerek sizlerle buluşturmak en büyük amacımızdır. Akşehir Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile başlattığımız ‘Esnaflarımızla Buluşuyoruz, Akşehirimizi Konuşuyoruz’ başlıklı bu programlarımız inşallah diğer esnaf odalarımızla da devam edecektir. Göreve geldiğimiz günden bu yana sürdürdüğümüz halk günümüz her Perşembe saat 10:00’ da yapılmaya devam ediyor. Ayrıca ‘Hanım Kardeşlerimiz ile Akşehirimizi Konuşuyoruz’ başlığıyla sürdürdüğümüz toplantılarımız da devam etmektedir. Bunların yanı sıra sık sık gerçekleştirdiğimiz esnaf ziyaretlerimizle de esnaflarımızın dilek ve temennilerini dinlemeye devam ediyoruz” diye konuştu.
Akşehir Belediyesinin yaptığı yatırım, hizmet ve projeler hakkında bir sunum yapan Başkan Akkaya, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Bakanlıkların yaptığı yatırım ve projeler hakkında da bilgiler verdi. Sunumun ardından oda üyelerinin istek ve taleplerini dinleyen Başkan Akkaya’ya Akşehir Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Er tarafından bir teşekkür plaketi takdim edildi. Toplantı hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

Başkan Akkaya esnafla istişare toplantında bir araya geldi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler