HABER

Başkan Albayrak'tan destek çağrısı

TRABZON (İHA) - Trabzonspor'un, herkesin yanında bulunması gereken bir süreçten geçtiğini belirten Kulüp Başkanı Nuri Albayrak, bu süreçte herkesten destek beklediklerini söyledi.

Akşam saatlerinde havayoluyla İstanbul'dan Trabzon'a gelen Başkan Albayrak, Trabzon Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. Trabzonspor'un içinde bulunduğu duruma çok üzüldüklerini kaydeden Albayrak, "Bu duruma bizden fazla üzülen olduğunu zannetmiyorum" dedi.

Lig ve kupada Ankaraspor ile iki maç oynayacaklarını kaydeden Albayrak, bu iki maç bitene kadar sıkıyönetim ilan ettiklerini bütün yetkilerin kendinde olduğunu vurgulayarak, bu süre zarfında hiçbir yöneticinin de beyanat veremeyeceğini söyledi. İki maç boyunca Trabzon'da olacağını dile getiren Başkan Albayrak, "Bu iki maç bittikten sonra maddi ve manevi olarak plan ve programımız hazır. Buna göre 2. yarıya giriş yapacağız. Trabzonspor, kurum ve kuruluşlarıyla yanında olunması gereken bir süreçten geçiyor. Bu noktada herkes Trabzonspor'un yanında olmak zorundadır. Medyadan da bu süre zarfında destek bekliyoruz. Yolumuza devam edeceğiz" diye konuştu.

Başkan Albayrak, daha sonra Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne giderek Yönetim Kurulu Toplantısı'na katıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön