Başkan Atilla: “Esnafımızın sorunlarını birlikte çözeceğiz”

Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlı faaliyet yürüten Oda Başkanları ve esnaflarla düzenlenen istişare toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, “Esnafımızın sorunlarını birlikte çözeceğiz” dedi.Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, sivil toplum kuruluşları ve esnaflarla buluşmaya devam ediyor.

Başkan Atilla: “Esnafımızın sorunlarını birlikte çözeceğiz”

Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlı faaliyet yürüten Oda Başkanları ve esnaflarla düzenlenen istişare toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, “Esnafımızın sorunlarını birlikte çözeceğiz” dedi.
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, sivil toplum kuruluşları ve esnaflarla buluşmaya devam ediyor. Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) tarafından düzenlenen etkinliğe, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’nın yanı sıra DESOB Başkanı Alican Ebedinoğlu, DESOB’a bağlı faaliyet yürüten Oda Başkanları ve esnaflar katıldı.
Görüş alışverişinde bulunulan istişare toplantısında Başkan Atilla, talepleri ve önerileri dinledi. İş adamlarını kentte yatırıma davet eden Başkan Atilla, "İstihdamı arttıracak her konuda esnafımızın yanındayız. Oda başkanlarımız ve esnaflarımız, bu şehrin ekonomisine yön veriyor. Esnaflarımız iş yaptıkça hemşehrilerimiz kazanıyor. Hemşehrilerimizin faydasına olacak her projeyi destekliyoruz. Sizlerin değerli düşünceleri bizim için çok önemlidir. Bizlere değerli fikirlerinizde destek olmanız çalışmalarımızın daha verimli olmasını sağlayacaktır. Esnafımızın sorunlarını birlikte çözeceğiz." dedi.
Başkan Atilla, sivil toplum kuruluşları ve farklı meslek kuruluşlarının temsilcileriyle toplantılarına devam edecek.

Başkan Atilla: “Esnafımızın sorunlarını birlikte çözeceğiz”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler