Başkan Ayaz, AK Parti Kadın Kollarıyla bir araya geldi

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Başiskele AK Parti Kadın Kolları’nın gerçekleştirdiği haftalık toplantıya katıldı.AK Parti Başiskele Kadın Kolları Başkanı ve yönetiminin gerçekleştirdiği haftalık toplantı, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın da katılımıyla gerçekleşti.

Başkan Ayaz, AK Parti Kadın Kollarıyla bir araya geldi

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Başiskele AK Parti Kadın Kolları’nın gerçekleştirdiği haftalık toplantıya katıldı.
AK Parti Başiskele Kadın Kolları Başkanı ve yönetiminin gerçekleştirdiği haftalık toplantı, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın da katılımıyla gerçekleşti. Başkan Ayaz toplantıda ilçede yapılan ve yapılması planlanan hizmetler hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Toplantıda söz alan Başkan Ayaz, “Biz bu ülkede kadınların gücüne inanıyoruz. Biz kadınlarımız için semt konaklarında birçok kurs programları başlattık. Eğer güçlü bir aile tasavvur edeceksek muhakkak bu güçlü kadınlarımızın varlığından gelecektir. Başiskele Belediyesi olarak her mahallede farklı alanlarda, kadınlarımıza yönelik çeşitli programlar yapmanın gayretinde olacağız. Bütün bu çalışmalarımızı da Ak Parti Kadın Kollarıyla birlikte yürüteceğiz” dedi.

Başkan Ayaz, AK Parti Kadın Kollarıyla bir araya geldi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler