Başkan Büyükkılıç, Özel Tekden İlkokulu’nu ziyaret etti

Okulların ikinci yarı yıla başlaması münasebeti ile Özel Tekden İlkokulu’nu ziyaret eden Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç öğrenciler ile sohbet etti.Okul Müdürü Kadir Alper ile öğretmenler tarafından karşılanan Başkan Dr.

Başkan Büyükkılıç, Özel Tekden İlkokulu’nu ziyaret etti

Okulların ikinci yarı yıla başlaması münasebeti ile Özel Tekden İlkokulu’nu ziyaret eden Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç öğrenciler ile sohbet etti.
Okul Müdürü Kadir Alper ile öğretmenler tarafından karşılanan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, okula binasını ve derslikleri gezerek yerinde inceledi ve yetkililerden hem yapılan çalışmalar, hem öğrenci sayısı, hem de servis yolu ve dersler hakkında bilgiler aldı.
Tatili süresince okullarda oranım ve bakım
Melikgazi İlçe sınırları içerisinde özel ve kamu kurumlarına ait olmak üzere 351 eğitim kurumunun yer aldığını hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Bugün Özel Tekden İlkokulumuzu ziyaret ettik. İkinci yarıyıla başlayan öğrencilere başarılar diledik. Eğitim bizim için gelecek demektir. Bu açıdan eğiteme büyük önem veriyor ve öğrencilerimiz ile sık sık bir araya eliyoruz. İkinci dönemin hayırlı ve başarılı olması temennisinde bulunduk“ dedi.
Eğitime ve Öğretime yapılan hizmet ve yatırımların aslında geleceğe yapılan yatırım olduğunu ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, belediye olarak eğitim kurumlarına yatırım ve hizmetlerin artırılarak devam edeceğini sözlerine ekledi.

Başkan Büyükkılıç, Özel Tekden İlkokulu’nu ziyaret etti

Başkan Büyükkılıç, Özel Tekden İlkokulu’nu ziyaret etti

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler