Başkan Doğan, “Büyüklerimiz bereketimizdir”

Gebze Belediyesi Zabıta ekipleri, ilçe genelindeki denetimlerine devam ediyor.Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetim Ekipleri tarafından işyerleri ile ilgili denetimler aralıksız devam ediyor.

Başkan Doğan, “Büyüklerimiz bereketimizdir”

Gebze Belediyesi Zabıta ekipleri, ilçe genelindeki denetimlerine devam ediyor.
Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetim Ekipleri tarafından işyerleri ile ilgili denetimler aralıksız devam ediyor. Ocak ayı içerisinde Gebze’de faaliyet gösteren, gıda üretimi ve satışı yapan yerler başta olmak üzere toplam 120 iş yeri denetlendi.
Söz konusu denetimlerde 120 iş yerinden 26’sının belediyeden işyeri açma ve çalışma ruhsatı olmadan faaliyet gösterdiği tespit edildi. Tespit edilen iş yerleri hakkında yasal işlemler başlatıldı. Ayrıca yasalar çevresinde faaliyet göstermeyen, çevreyi ve halk sağlığını tehlikeye sokabilecek niteliklerde olan 4 işyeri ise ticari faaliyetten men edildi.
Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından oluşturulan Denetim Komisyonu, 4207 sayılı “Tütün Ürünlerinin Zararlarının Önlenmesi Hakkında Kanun” kapsamında içerisinde kamu kurum ve kuruluşlarının da bulunduğu 486 mekanı denetime tuttu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler