Başkan Genç, Şoförler Odası Yönetimini ağırladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.21 Ocak tarihinde yapılan Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı seçiminde güven tazeleyen Mehmet Ali Alkan ve Yönetim Kurulu üyeleri Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i ziyaret etti.

Başkan Genç, Şoförler Odası Yönetimini ağırladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.
21 Ocak tarihinde yapılan Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı seçiminde güven tazeleyen Mehmet Ali Alkan ve Yönetim Kurulu üyeleri Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i ziyaret etti. Genç’e kendilerine ve esnafa verdiği destek nedeniyle teşekkür eden Alkan, “Döşemealtı’nın bizler için önemi çok büyük. Belediye Başkanımız Turgay Genç tüm esnafa olduğu gibi şoför esnafına da sonsuz destek ve katkı sağlıyor. Bizde tam kadro olarak kendisine teşekkür etmek için ziyaret ettik” diye konuştu.
Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ise, ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “İlçemiz hızla büyüyen ve gelişen bir lokasyonda. Arazi tahsisi yaptığımız Şehirlerarası otobüs terminali ve Hipodromn yanı sıra Hastanemiz, Gençlik Merkezimiz ile büyük yatırımlara ev sahipliği yapıyoruz. Bildiğiniz gibi bende bir kamyon şoförü babanın evladıyım dolayısıyla sorunlarını biliyor ve çözüm konusunda hassasiyet gösteriyoruz” dedi.

Başkan Genç, Şoförler Odası Yönetimini ağırladı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler