Başkan Gürlesin Aktepe’de vatandaşlarla bir araya geldi

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Aktepe Mahallesinde yapılan hizmetler hakkında vatandaşlara bilgi verdi.Pamukkale Belediyesi, Aktepe Mahallesi’nde 2014 yılından bu yana 11 bin 340 metrekare beton parke, 4 bin 429 metre beton bordür çalışması yaptı.

Başkan Gürlesin Aktepe’de vatandaşlarla bir araya geldi

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Aktepe Mahallesinde yapılan hizmetler hakkında vatandaşlara bilgi verdi.
Pamukkale Belediyesi, Aktepe Mahallesi’nde 2014 yılından bu yana 11 bin 340 metrekare beton parke, 4 bin 429 metre beton bordür çalışması yaptı. Mahallede 3 yeni park yapan belediye, üst yapı çalışmaları kapsamında 4 bin 813 metrekare peyzaj düzenlemesi ve mevcut parklardaki oyun gruplarını yeniledi spor aletleri yerleştirdi. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince ise, Aktepe Mahallesi’nde 2014 yılından bu yana mahallenin gerektiği yerlerine 83 adet çöp konteynırı, 24 çöp kovası, 16 bayat ekmek kutusu yerleştirdi.
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin de Aktepe Mahallesine yaptıkları yatırımları anlatmak için mahalle muhtarı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Her mahalleye hizmet götürmek için çalıştıklarını belirten Gürlesin, “Bölgeye hizmet edecek olan Aktepe Kültür Merkezi’nin 2018 yılının onuncu ayına kadar tamamlamayı planlıyoruz. 68 mahallemizin ihtiyacına göre eşit bütçe ayırarak, geleceğe yönelik projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Aktepe Mahallesi’nde 17 Milyon TL’lik dev yatırımımızın temellerini attık. Bu projemizle bölgemizin çehresi tamamen değişecek. Pamukkale Sosyal Market’in merkezi burada olacak. Ayrıca, taziye evi, kapalı pazaryeri, katlı otopark, düğün salonu, nikah salonu ve eğitim salonları da Aktepe Kültür Merkezi’nin en önemli unsurları olacak” diye konuştu.

Başkan Gürlesin Aktepe’de vatandaşlarla bir araya geldi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Bu belediyeler milletin parası ile hizmet yapıyor ama lütuf muş gibi millete sunuyor.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler