Başkan Köşker, İLKÇEV ve İHH’yı ziyaret etti

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, İlkçev ve İHH Gebze ilçe yönetimlerini ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.Genze Belediye Başkanı Adnan Köşker, gerçekleştirdiği ziyaretler ile STK temsilcileri ile bir araya gelemeye devam ediyor.

Başkan Köşker, İLKÇEV ve İHH’yı ziyaret etti

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, İlkçev ve İHH Gebze ilçe yönetimlerini ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Genze Belediye Başkanı Adnan Köşker, gerçekleştirdiği ziyaretler ile STK temsilcileri ile bir araya gelemeye devam ediyor. Başkan Köşker, son olarak İlim Kültür Çevre Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (İlkçev) ve İnsani Yardım Vakfı (İHH) Kocaeli temsilciklerini ziyaret etti. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, ilk olarak İnsani Yardım Vakfı Gebze Başkanı Adem Çifçi ve yönetimine konuk oldu. Başkan yardımcıları Engin Güzel ve Sadık Albayrak’ın da eşlik ettiği ziyarette İHH’nın dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi mazlumlara yardım eli uzatarak yaraların bir nebze de olsun sarılmasında önemli bir misyonu yerine getirdiğine değinen Başkan Köşker, İHH Gebze yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.
Başkan Köşker ve beraberindeki heyet, İHH Gebze temsilciliğine geçekleştirilen ziyaretin ardından İlim Kültür Çevre Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Gebze Temsilciliği’ne konuk oldu. İLKÇEV Gebze Başkanı Dr. İlhan Kadıoğlu ve yönetimi tarafından ağırlanan Başkan Köşker, derneğin çalışmaları hakkında istişarede bulundu. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.

Başkan Köşker, İLKÇEV ve İHH’yı ziyaret etti

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler