HABER

Başkanlık seçiminde linç girişimi

Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın Olağan Genel Kurulu'nda konuşmak isteyen bir kişi kürsüden indirilerek feci şekilde dövüldü.

Başkanlık seçiminde linç girişimi

GAZİANTEP (İHA) - Oda Başkanının anonsu üzerine linç edilmekten kurtarılan şahıs, salondan çıkarıldı.

Duru Düğün Salonu'nda yapılan Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası Olağan Genel Kurulu'na, MHP Gaziantep Milletvekili Hasan Özdemir, MHP İl Başkanı Mehmet Özdemir ve çok sayıda oda üyesi katıldı. Divanın kurulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Gelir gider tablosunun okunmasının ardından divan başkanı, bütçe raporu ile söz almak isteyen bir kişiyi kürsüye çağırdı. Kürsüde yönetim kurulunun aleyhine konuşmaya başlayan şahsı, salondakiler ilk olarak uyardı. Divan Başkanının 'Sadece bütçe ile ilgili konuşunuz' uyarısına rağmen eleştirilerini sürdüren şahıs bir anda kalabalığın arasına çekilerek kürsüden indirildi. Bir anda kalabalığın arasında kalan şahıs tekme tokat dövüldü. Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ünal Akdoğan'ın mikrofonla yaptığı bütün uyarılara rağmen kalabalık şahsı linç etmek istedi. Başkanın ısrarlı uyarılarının ardından araya giren bazı oda üyeleri şahsı linç edilmekten son anda kurtararak salondan çıkardı.

Yaşanan olayların ardından kürsüye çıkan Başkan Akdoğan, çıkan üzücü olaydan dolayı herkesten özür dileyerek seçimin hayırlı olmasını diledi.

Daha sonra seçimlere geçildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön