Batmanlı çocuklar Domino adamla eğlendi

Batman Belediyesi Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında çocuklar için hazırlanan ‘Domino Adam Çocuk Karnavalı’ programındaki gösteriler, çocukların güzel bir hafta sonu geçirmelerini sağladı.Batman Belediyesi tarafından çocukların yarıyıl tatilinin son günlerinde, eğitim öğretim yılının 2.

Batmanlı çocuklar Domino adamla eğlendi

Batman Belediyesi Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında çocuklar için hazırlanan ‘Domino Adam Çocuk Karnavalı’ programındaki gösteriler, çocukların güzel bir hafta sonu geçirmelerini sağladı.
Batman Belediyesi tarafından çocukların yarıyıl tatilinin son günlerinde, eğitim öğretim yılının 2. yarıyıl dönemine keyifle başlamaları için organize edilen ve altı seansta minik izleyicileriyle buluşan ‘Domino Adam Çocuk Karnavalı’ gösterimi, çocuklar tarafından ilgiyle izlendi. 3-4 Şubat (Cumartesi-Pazar ) günleri saat 11.00-13.00-15.00 seansları şeklinde programlanan Domino adam karnavalına çocuklarla birlikte aileler de büyük ilgi gösterdi. Programda, gösteriyi izlemeye gelen çocuklar sahneye alınarak, gösterilerin birer parçası oldular. Batman Belediyesi Ahmet Güneştekin Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen karnavalda tek teker bisiklet, akrobasi gösterisi, jongler show, sihirbaz show ve bubble show gösterileri yer aldı. Çocuklar, buggle show içerisine yer alan köpük ve balon gösterisinde yerlerinde duramayarak sahneye çıktı.

Batmanlı çocuklar Domino adamla eğlendi

Batmanlı çocuklar Domino adamla eğlendi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler