Bayan Güreş Milli Takımı’ndan Mehmetçiğe destek

Yalova’da çalışmalarını sürdüren Bayan Güreş Milli Takımı, Afrin’de süren Zeytin Dalı Operasyon’una katılan Mehmetçiklere destek verdi.

Yalova’da çalışmalarını sürdüren Bayan Güreş Milli Takımı, Afrin’de süren Zeytin Dalı Operasyon’una katılan Mehmetçiklere destek verdi. Operasyonda şehit olan askerlerimiz için dualar eden bayan güreşçiler, “Yanınızdayız” mesajı verdi.
Bayan Güreş Milli Takımı 15-16 Şubat’ta İsveç’te yapılacak Griffing Turnuvası için Yalova’da kamp yapıyor. Bayan Güreş Milli Takımı, Afrin’de süren Zeytin Dalı Operasyonu’na destek vermek için bir program gerçekleştirdi. Teknik Direktör Efraim Kahraman, güreşçiler, operasyonda şehit düşen askerlerimiz için Kur’an-ı Kerim okundu. Hep birlikte ellerini açan güreşçiler askerlerimizin zafer kazanması için dualar etti.
Mehmetçiğin her zaman yanında olmayı sürdüreceklerini belirten Efraim Kahraman, “Afrin’de mücadele eden kahraman Mehmetçiğe destek veriyoruz. Devletimizin ve askerimizin yanındayız” dedi.
Milli güreşçi Evin Demirhan ise, “Bugün Afrin’de şehit olan askerlerimizi anmak için bir araya geldik. Kahraman ordumuza ve askerlerimize destek veriyoruz. Biz de vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için mücadele ediyoruz. Bunun nasıl bir duygu olduğunu çok iyi biliyoruz. Askerlerimizin de Allah yardımcısı olsun” şeklinde konuştu.

Bayan Güreş Milli Takımı’ndan Mehmetçiğe destek

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler