Bayram tatili için yola çıkacaklar dikkat! Trafik kilitlendi

İstanbul’da okullardan ve iş yerlerinden ayrılarak hafta sonu ile birleşen bayram tatilini değerlendirmek isteyen vatandaşların yolculuğu başladı. D-100 Karayolu’nda akşam saatleri itibarı ile her iki yönlü trafik yoğunluğu yaşanıyor.

9 günlük Ramazan Bayramı tatilinin bu akşamdan itibaren başlaması ile vatandaşlar, araçlarına binerek şimdiden yollara düştü.

trafik3

FSM’DE YOĞUNLUK

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Ankara istikametinde araç kuyrukları oluştu. Köprüye çıkan yan yollarda da yoğunluk gözlendi. Köprüdeki trafik havadan görüntülendi.

ÇAMLICA GİŞELERDE SON DURUM

Çamlıca gişelerde de trafik yoğunluğu gözlendi. Ankara istikametine seyir halinde olan araçlar gişelerde zaman zaman kuyruk oluşturdu.

MAHMUTBEY’DE YOĞUNLUK

TEM otoyolu Mahmutbey Mevkii’nde de zaman zaman yoğunluk oluştu. Özellikle TEM Otoyolu’na çıkan bağlantı yollarında uzun araç kuyrukları oluştu.

trafik2

İstanbul trafiğinde yoğunluk baş gösterirken, D-100 Karayolu Bostancı mevkiinde yaşanan trafik yoğunluğu İHA tarafından havadan görüntülendi. Görüntülerde her iki yönde de trafik yoğunluğu yaşandığı görülüyor.

yol durumu


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Allah kazasız belasız yolculuklar masip etsin. Hayırlı bayramlar herkese.
yolun kenarındaki büyük binalara bakıp istanbula nasıl ihanet edildiğini görebilirsiniz.
Belediyelerin binlerce kiralık lüxs sivil pilakalı araçları deposunu fullayıp tatile çıkanlara O araçlarla ailenizle giderken Hiç içinize Allah korkusu geliyormu? Ben mübarek günde kul hakkına giriyorum diye Yalan demiyorum devletin binlerce kiralık lüxs sivil pilakalı aracı var bakın bakım bir tanesi tatilde devlet kurumun otoparkında duruyor olacakmı?
Ne saçmalıyon kardeşim millet bayrama gidiyor sen siyaset yapıyorsun
@asikann01 asam haklı maalesef ki haklı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler