"BDP yanlış yapıyor!"

Hükümetten BDP'ye çözüm süreci eleştirisi...

"BDP yanlış yapıyor!"

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, BDP'nin çözüm süreciyle ilgili tarih açıklamasına ilişkin, "Çözüm süreciyle ilgili tarih açıklayarak yanlış yapıyorlar ama tarih açıklamaları çözüm sürecini etkilemez" dedi.

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, AK Parti'nin kuruluşunun 12. yıldönümü dolayısıyla düzenlenen resepsiyon öncesi basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Atalay, BDP'nin çözüm süreciyle ilgili tarih açıklamasının hatırlatılması üzerine, "Çözüm süreciyle ilgili tarih açıklayarak yanlış yapıyorlar ama tarih açıklamaları çözüm sürecini etkilemez" dedi.

Atalay, ayrıca demokratikleşme paketi ile ilgili "Demokratikleşme paketini yasama yılı başlamadan açıklayacağız" açıklamasında bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 95 yorum
bu çözüm sürecini kendi kendinize yapacaksınız, teröristler de bu günü bekliyorlardı sanki. akparti gelsin de çözüm sürecini başlatsında, biz de terörü bırakalım diyordu pkk. ya bu millet olanları görmezmi allah aşkına
Amına kodumun bdp pkksı siz ancak bu ülkeden şeyimin başını alırsınız
hayırdır seçim yaklaşınca ortağınıza yalancıktan çatmaya başladınız yemezler sayın bakan yalnızken canım cicim dışarıda serzeniş bu millet bu kadar saf mı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler