Bebekli kadına sokak ortasında tekmeler attı!

Van’da bir şahıs, sokak ortasında yanında bebeği bulunan kadına tekmeler attı.

Edinilen bilgiye göre, Van Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi yakınında bir şahıs, hastane önünde pusette bebeği bulunan ve ağlayan kadının üzerine yürüyerek tekme attı.

Kadın ağlamaya devam ederken, şahıs ise tekme atmaya devam etti.

Kadının “tamam ayıptır” sözlerine rağmen şahıs, kadının üzerine yürüyerek şiddet göstermeye devam etti. Kucağına bebeğini alan kadın hastane önünden hızla ayrılırken, yaşanan anlar ise cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
bu cahillikten nefret ediyorum ..cehalet vahsetide berqberinde getiriyor..
Yaratık !
Tek kelımeyle maganda ınsan müsveddesi
o tekmeyi bir de bana atsana, ne diyeceğimi bilemiyorum sonuçta bir bayanin erkeğe gücü yetmez oda bunu bildiği için savunmasız kadıncağıza tekme atıyor vs vs.
böyle mallarla kızlarınızı evlendirmeyin yazıktır kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz bu videoyu cekenlerde bi bağırıp çağırmamışlar yazık
Allah belanı verir inşallah ayı oğlu ayı..
Yokmu savcı bu adam hakkında soruşturma başlatsın ceza yesin gerçi nerde ADALET
çekilin erkek var
Çarpık yaşantılar , akraba evlilikleri , küçük yaşta kız kaçırmalar , zorla evlendirmeler ve daha nicesi... Ülke genelinde mutsuzluk hat safhada. Bunlar görünenler. Ya görünmeyenler ? Aile içi şiddete maruz kalmış bireyler ve bu ortamda yetişen çocuklar... Gelecek hiç iyi gelmeyecek.
Ne kadar duyarsiz bi millet olmaya başladik. Biri ezilirken yardim etmek yerine sessizce bi köşede kayit almak moda olmuş. Keşke ezeni degilde yardim edeni konuşuyo olsaydik.
Kadınların şikayet etmesi beklenmeden bu olaylarla alakalı soruşturma başlatılmalı, kadın ve çocuğa şiddetin veya istismarın asgari cezası bile tutukluluk olmalı... görüntüdeki adam muhtemelen eşidir ve kadın şikayetçi olmayacaktır...
vicdansız yaratık, insan mısın sen. 2058 de olsa türkiye aynı türkiye, adalet halen ortada yok!
Diğer Haberler