"Beceriksiz Polat!'

Galatasaray Kulübü'nün yaklaşan başkanlık seçimleri öncesi, başkan adaylarından Nazım Durak bir basın toplantısı düzenleyerek projelerini anlattı.
The Plaza Hotel'de gerçekleşen basın toplantısı, Durak'ın yönetim kurulu listesinde yer alan eski yönetici Ergun Gürsoy'un eşi Ayşe Gürsoy'un toplantıya geç gelmesi nedeniyle 1 saat geç başladı.
Başkan olduğu takdirde Sarı - kırmızılı kulüpde yapacağı icraatları anlatan Nazım Durak, elinde sihirli bir değnek olmadığını ve kulübün 282 milyon dolar olan borcunu kapatma konusunda hayal perest davranmayacağını söyledi.
Özellikle şuanki yönetimin yapmış olduğu icraatları eleştiren Durak, Galatasaray'ın mal varlıklarını satarak hiç biryere varılamayacağını açıkladı. Nazım Durak kendisi göreve geldiği takdirde, Galatasaray'ın sahip olduğu arsaların bir santimetre karesini dahi satmayacağını sözlerine ekledi.

"ADNAN POLAT ADAYLIKTAN ÇEKİLMELİ"
Diğer başkan adaylarından Adnan Polat'ın, Galatasaray'ı yönetecek becerisinin bulunmadığını söyleyen Nazım Durak, "Adnan Polat derhal başkanlık adaylığından çekilmeli. Kendisinin ve oluşturduğu yönetim kurulunun Galatasaray'ı yönetecek becerisi yok" diye konuştu.
Teknik direktör konusuna da değinen başkan adayı Nazım Durak, "Feldkamp iyi bir insan olabilir, başarılı olabilir ama bırakın takımın başında tutmayı malesef Türkiye'de tutamıyorlar. Böyle bir rezillik yok" dedi.
Durak son olarak ise 3 hedefinin bulunduğunu ifade ederek, "Tesisleşme, Ekonomi ve Sportif alanda başarılı olacağımıza söz veriyorum."