HABER

Bedelli askerlik için araba ilanları patladı! Arabasını satamayan ilana 'bedelli için' yazdı!

Bedelli askerlik ile ilgili haberlerinin peş peşe gelmesinin ardından fırsatçılar araba satış ilanlarında 'bedelli için' ifadelerini kullanmaya başladı. Bazı ilan tarihlerinin ise bedelli açıklamasının günler öncesini kapsaması dikkatlerden kaçmadı.

Bedelli askerlik için araba ilanları patladı! Arabasını satamayan ilana 'bedelli için' yazdı!

Bedelli askerlikle ilgili haberler art arda geliyor. 25 gün olarak öngörülen askerlik eğitim süresi 28 güne çıkarken ücretin ise 15 bin TL olacağı konuşuluyor.

Bedelli askerlik haberlerinin ardından Türkiye'nin önde gelen ikinci el satış sitelerinde de satılık araba ilanlarının bir anda arttığı görülüyor.

"BEDELLİ ASKERLİKTEN DOLAYI SATILIK"

Askerliğini bedelli olarak yapmak isteyen vatandaşlar, 15 bin TL olacağı konuşulan 'bedel' için 'bedelli askerlikten dolayı satılık' başlığıyla araçlarını satışa çıkarmaya başladı.

Bazı fırsatçılar ise durumu avantaja çevirmek adına bedelli açıklamasından günler önce yayınladıkları ilanlarında 'bedelli için' ifadesini kullanması dikkatlerden kaçmadı.

İşte o ilanlardan bazıları:

5b4e1c315379ff27e4da70b8

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Ülkede dolandırıcı çok; gerçi ortam da buna zemin hazırlayacak kadar müsait...
@algul18 eyvallah koç genç. bu ülke castelli pastelli çiftlik banker kıl tüy bir sürü olay gördü ama ne hikmetse kekler bitmiyor Allah bitmiyor bunlar hangi tvyi seyrediyor acebaa...
kekane vıcık vıcık kaynıyor paso dandik tvleri seyrettikleri için uyanamıyorlar...
expertize koymadan, fiyat araştırması yapmadan, bedelli diyipte balıklama atlayacak insan varmı ????
@serdar552 sen ne bulaşıkmışsın be breh breh ölümüde para ve expertize bağla ölümsüz.
iyide ne var bunda
Geri Dön