Bedelli askerlik yapacaklar için telefon önerileri

Bedelli askerlik başvurusu yapanlar için ucuz cep telefonu almak kaçınılmaz olacak. Çünkü askerlik görevi yapanlar için akıllı telefonlar büyük problem haline gelebiliyor. Kameralı telefon ve akıllı telefon kullanımına izin verilmeyen kışlalarda askerler hangi cep telefonlarını kullanabiliyor? Askerlik süresince kullanılabilecek cep telefonu arayışına giren asker adayları fiyatı uygun, pil ömrü uzun ve Askercell uyumlu telefonlara yöneliyorlar.

Sadece giriş çıkış sırasında değil, askerlik sürecinin farklı dönemlerinde yapılan aramalar sırasında da cep telefonu seçimi askerler için sorun haline dönüşebiliyor. Akıllı telefonların üsler tarafından yakalanması halinde askerler hem telefonunda olabiliyor hem de fiyatı sebebiyle telefonun başına gelebileceklerden dolayı endişe yaşayabiliyorlar. Ayrıca askerler cep telefonlarını istedikleri zaman şarj etme şansı bulamadıkları için hızlı şarjı biten cep telefonları askerlik görevindeki kişileri zor durumda bırakabiliyor. Kısaca askere giderken hangi telefon seçilmesi sorusu büyük önem taşıyor. Peki askerde hangi telefonları tercih etmek askerlik görevi yapacak kişilere avantaj sağlıyor?

Asker telefonları uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. 100 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan asker telefonları küçük boyutlarda tasarlananlar arasından tercih ediliyor. İşte sizin için bazı asker telefonu seçenekleri...

GİTTİGİDİYOR FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TRENDYOL FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

En iyi Askercell telefonları

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
yine tüketime teşvik.... ve yine fırsat düşkünlüğü... allahım yarabbim ne olacak bizim bu halimiz
Biz 24 ay telefonsuz askerlik yaptık şimdiki gençler de 1 ay telefon kullanmayıversin zaten eğitim den spor dan uykusuzluktan telefona bakacak halleri kalmayacak ya.
haber değeri yok.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler