Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: "Kırşehir için Zihinsel Devrimi Yaşamak ve Yaşatmak İstiyorum"

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde bir araya geldiği istişare ve bilgilendirme toplantısında Kırşehir için ’Zihinsel Devrimi Yaşamak ve Yaşatmak’ istediğini söyledi.Toplumun farklı kesimleri ile bir araya gelerek istişare yapan Belediye Başkanı Bahçeci, kendisi için önemli olan ölçünün şehir olduğunu belirttiği konuşmasında altyapı çalışmalarına da bilerek girdiğini anlattı.17 farklı çalışma ile altyapı çalışmalarına girildiğini anlatan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "Kırşehirliler gözünde oluşturduğumuz bir kredimiz var.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde bir araya geldiği istişare ve bilgilendirme toplantısında Kırşehir için ’Zihinsel Devrimi Yaşamak ve Yaşatmak’ istediğini söyledi.
Toplumun farklı kesimleri ile bir araya gelerek istişare yapan Belediye Başkanı Bahçeci, kendisi için önemli olan ölçünün şehir olduğunu belirttiği konuşmasında altyapı çalışmalarına da bilerek girdiğini anlattı.
17 farklı çalışma ile altyapı çalışmalarına girildiğini anlatan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "Kırşehirliler gözünde oluşturduğumuz bir kredimiz var. Bizler, altyapı çalışmalarına bilerek girdik. Şehrin farklı bölgelerinde bir çok çalışma yapıldı. Yapılan çalışmalara mühendis olarak bakmakla bir an önce bitsin düşüncesiyle bakmak farklı şeyler.
Yağmur suyu hatları, kanalizasyon,elektrik hatları, jeotermal hatları, telekomünikasyon hatları ile birlikte şehrin altyapısı tamamen değişti. Halk bize; gelen başkan hep ana caddelerde uğraşıyor ve hiç arka sokaklara geçmiyor görev süresi de bitince gidiyor dedi. Belediye olarak bizler çalışmaları dıştan içe doğru başlattık. Kendi arkadaşlarımız dahi ’altyapı kaybettirir’ demişti ama bizler, şehrin menfaatini kendi menfaatlerimizden üstün gördük"dedi
30 yıldır yapılmayan çalışmalara cesur şekilde girdiklerini anlatan Belediye Başkanı Bahçeci, "Toplamda yüz trilyona yakın yatırımımız var. Herkes Belediye Başkanından hesap soruyor . Belediye başkanı olarak gücünü halktan alan birisiyim. Bu nedenle de halkın söylem ve bana olarak yaptığı eleştiriler önemli, altyapı çalışmaları uzun sürdü. Tek çalışma değil farklı alanlarda da çalışmalar yaptık. Çalışmalar her bölgede büyük bir titizlikle yapıldı. Hiçbir çalışma seçim kaygısı ile yapılmadı. İlerleyen dönemlerde altyapı çalışmalarından çıkan malzemeleri Cacabey Meydanında sergileyerek Kırşehirlilere de ne kadar doğru bir çalışma yaptığımızı göstereceğiz. Zahmetsiz rahmet olmaz. Kırşehir’de 40-50 yıl boyunca altyapı sorunu bir daha yaşanmayacak. Yapılan çalışmalar geleceği düşünerek yapıldı"diye konuştu.
2018 yılı için Belediyenin programının da anlatıldığı çalışmalar da gazetecilere karşılıklı olarak yapılan çalışmalar görsel olarak sergilendi. Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşen programa İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir, Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Halil Çalışır, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Turpçu, Haber Ajansı Temsilcileri ve yerel medya kuruluşları haber müdürleri ve muhabirleri katıldı.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: "Kırşehir için Zihinsel Devrimi Yaşamak ve Yaşatmak İstiyorum"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler