Belediye başkanlarından yaralı üsteğmene ziyaret

  ŞANLIURFA Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ile Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Afrin'de yaralanıp, Şanlıurfa'da tedaviye alınan Üsteğmen İsmail Tokmak'ı hastanede ziyaret etti.

Ali LEYLAK- ŞANLIURFA- (DHA) ŞANLIURFA Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ile Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Afrin'de yaralanıp, Şanlıurfa'da tedaviye alınan Üsteğmen İsmail Tokmak'ı hastanede ziyaret etti.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, beraberinde Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ile birlikte Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören Üsteğmen İsmail Tokmak'ı ziyaret etti. Tokmak'ın ailesi tarafından karşılanan Başkan Demirkol ve beraberindekiler, tedaviyi yürüten doktorlardan da bilgi aldı. Başkan Demirkol, daha sonra Üsteğmen Tokmak ile görüştü. Afrin'de 5 askerimizin şehit düştüğü olayda kulağından ve sol bacağından yaralandığını ifade eden Üsteğmen Tokmak, sağ kurtulduğu için şükrettiğini fakat şehit olan silah arkadaşları için çok üzgün olduğunu söyledi. Üsteğmen Tokmak, ayrıca bir an önce iyileşip, tekrar ayağa kalkarak harekata dönmek istediğini de vurguladı. Başkan Fevzi Demirkol da, geçmiş olsun dileklerini ilettiği Tokmak'a, tedavisi noktasında her türlü konuda desteğe hazır olduklarını söyledi. Başkan Baydilli ve İlçe Başkanı Canpolat da, Tokmak'a ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti

.Ziyaretin ardından Başkan Demirkol ve beraberindekiler, hastane personelleriyle ve diğer hasta yakınlarıyla da görüştü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler