HABER

Bella Hadid fotoğrafları, boyu ve kilosu :Bella Hadid kimdir?

Bella Hadid, 21 yaş pozu ile magazin gündeminde. Bella Hadid, 21 yaşı için tangalı poz verdi ve tüm dünya basınında adından söz ettiriyor. Henüz 96 doğumlu olmasına karşın hem paylaşımlarıyla hem de hayat tercihi ile merakla takip ediliyor. Peki, en son tangalı pozu ile çok konuşulan Bella Hadid kimdir? Bella Hadid ne burcu? Boyu kaç ve kaç yaşında? Bella Hadid nasıl müslüman oldu? İşte Bella Hadid hakkında her şey!

Bella Hadid fotoğrafları, boyu ve kilosu :Bella Hadid kimdir?

Bella Hadid 21 yaşını kutlarken sosyal medya paylaşımları da olay oldu! Magazin gündeminde düşmeyen Bella Hadid'in tangalı pozu, kendisinden fazla takipçileri tarafından paylaşılınca Bella Hadid'in yaşı, boyu, mesleği; kısacası Bella Hadid'in kim olduğu ile ilgili her şey merak edilmeye başlandı. Bella Hadid'in doğum günü çeşitli organizasyonlarla kutlandı, son olarak New York'taki bir yemekte ailesiyle birlikte kutladı. Babası Mohamed Hadid, Gigi Hadid ve Yolanda Hadid, Bella Hadid'in doğum gününü hepberaber kutladılar.

Gigi Hadid, kız kardeşinin doğum gününü sosyal medyada da duygusal bir notla kutladı. Bella ile çocukluk yıllarına ait bir fotoğrafını paylaşan Gigi, “21. yaşın kutlu olsun meleğim. Seni ne kadar sevdiğimi anlatabilecek bir kelime yok. Doğduğun günden beri seni korumaya çalışıyorum ve sen 21 yıl sonra bana teselli ve ilham veriyorsun. Seni seviyorum” yazdı.

Bella Hadid resimleri için tıklayın!

BELLA HADİD KİMDİR? İŞTE BELLA HADİD FOTOĞRAFLARI, BOYU ve KİLOSU

Bella Hadid, Los Angeles'ta dünyaya geldi ve 96 doğumlu. Annesi Hollandalı ve baba Mohammed Hadid ise Filistinli. Aile ise kendisini müslüman olarak kabul etmiş. Kendisinden büyük öz kız kardeşi Gigi Hadid ve erkek kardeşi Anwar Hadid var ve bir de babasından olan üç üvey kardeşi daha vardır. Binicilik yapmayı çok seviyor ve 2016 Rio Olimpiyatlarına katılmak istemişti ancak Laym hastalığı nedeniyle bu hayalinden vazgeçmek zorunda kaldı. 2014 yılının Sonbahar aylarında Parsons Tasarım Okulunda Fotoğrafçılık okumaya başladı ancak daha sonra IMG Models şirketiyle anlaştı ve okulu modellik kariyeri için bırakmak zorunda kaldı. Ancak modellik kariyeri bitince okula dönüp moda fotoğrafçılığı üstünde çalışmalar yapmak istiyor aynı zamana da yazmayı ve oyunculuk yapmayı da çok seviyor.Güzel model önce Londra, New York, Milan gibi şehirlerde düzenlenen çeşitli ünlü markaların defilelerinde podyuma çıktı. Sonrasında ise Vogue, V, Elle gibi moda dergilerinde yer aldı. Şimdi ise defilelerde yer almaya devam ediyor!

İşte Bella Hadid'in boyu: 1.75 cm
Kilosu: 55kg
Göz rengi: Mavi
Burcu: Terazi.
Sosyal medya hesapları ise @bellahadid olarak geçiyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön