MAGAZİN

Bella Hadid tarzıyla dikkat çekti! Göğüs detayı

Yıldız model Bella Hadid tarzıyla yine dikkat çekti. Koronavirüs önlemi olarak maskesini takmak yerine elinde tutup yüzünü kapatırken görüntülenen Hadid göğüs detaylı kıyafetiyle kendine baktırdı. Hadid'in bu tarzı "göğüslerini bantladı" yorumlarına maruz kaldı.

Bella Hadid tarzıyla dikkat çekti! Göğüs detayı

Ünlü model Bella Hadid geçtiğimiz günlerde Lyme hastalığıyla ilgili yaşadığı semptomları anlatmıştı. Hadid, bir slaytta, baş ağrısı, beyin sisi, uykusuzluk ve ışığa ve gürültüye karşı hassasiyet de dahil olmak üzere karşılaştığı yaklaşık 30 yaygın semptoma işaret etmek için oklar çizmişti.

Yaşadığı diğer semptomların ise anksiyete, karışıklık, mide bulantısı, düzensiz yeme, eklem ağrısı ve kilo alımı ve kaybı olarak açıklamıştı.

BGUS_1985601_001
O günden kısa süre sonra ünlü model yaşadığı apartmandan çıkıp otomobiline giderken maskesini takmadı. Onun yerine elinde tutup yüzünü kapattı. Sonra da koyar adım otomobiline binip yoluna devam etti.
BGUS_1985601_011

Top model Bella Hadid, New York'ta yaşadığı apartmandan çıkarken kapının önünde bekleyen fotoğrafçılar tarafından görüntülendi. Siyah bir pantolonun üstüne yarı şeffaf bir bluz giyen Hadid, koronavirüs önlemi olarak yine siyah bir maske tercih etti.

Fakat 23 yaşındaki Hadid, maskeyi takmak yerine elinde tutarak ağzını ve burnunu kapattı.

BGUS_1985601_009
Fotoğrafçılara gülümseyen Bella Hadid, apartmandan çıktıktan sonra hızlı adımlarla kendisini bekleyen otomobile binerek yoluna devam etti. Hadid'in ilginç göğüs detaylı badysi ise hayranlarının beğenisini topladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
hiç giymeseymis hiç gerek yokmus
gayet başarılı
Göstermek istediğin alttarafı göğüs ucu rahat ol,bu yapmaya çalıştığın bir zamanlar çok ayıptı,şimdi ayıp diye birşey kalmadı...

İlginizi Çekebilir

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler