MAGAZİN

'Ben onu çok sevdim' başlıyor

Yapımcılığı Pana Film'e ait "Ben Onu Çok Sevdim" dizisinin ekran tanıtımları yayınlanmaya başladı.

'Ben onu çok sevdim' başlıyor

Adnan Menderes, Berrin Menderes ve Ayhan Aydan üçgeninde Türkiye'nin yakın siyasi hayatını anlatacak olan "Ben Onu Çok Sevdim" çok yakında atv'de başlıyor…

Başrollerini Mehmet Aslantuğ (Adnan Menderes), İdil Fırat (Berrin Menderes) ve Birce Akalay'ın (Ayhan Aydan) paylaştığı "Ben Onu Çok Sevdim", atv ekranlarında seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. Başvekil Adnan Menderes'in eşi ve aşkı arasında kalmasının o yıllardaki siyasi süreç çerçevesinde anlatılacağı "Ben Onu Çok Sevdim" dizisinin çekimleri ise 18 Şubat Pazartesi günü başlıyor. Dizinin ekranlarda dönmeye başlayan tanıtımları ise şimdiden büyük ilgi görüyor.

İŞTE DİZİDEN KARELER...

Yönetmenliğini Mehmet Bahadır Er'in yaptığı yeni dizi "Ben Onu Çok Sevdim"de Mehmet Aslantuğ, Birce Akalay ve İdil Fırat'ın yanı sıra pek çok başarılı oyuncu bir araya geliyor. Dizide Ayhan Aydan'ın eşi Hasan Ferit Alnar'ı Erdinç Gülener, Adnan Menderes'in en yakın arkadaşı Ethem Menderes'i Rıza Akın, Adnan Menderes'in en büyük oğlu Yüksel Menderes'i Mehmetcan Mincinözlü, ortanca oğlu Mutlu Menderes'i Savaş Zafer ve en küçük oğlu Aydın Menderes'i Burak Temiz canlandırıyor.

Dizinin dev kadrosunda, tarihin önemli simalarını canlandıran diğer isimler ise şöyle; Şemsi İnkaya (İsmet İnönü), Ege Aydan (Nihat Erim), Tuğrul Çetiner (Celal Bayar), Levent Öktem (Muhsin Ertuğrul), Erdal Bilingen (Fatin Rüştü Zorlu) ve Halit Ergör (Fuat Köprülü).

Tanıtım filminden Ayhan Aydan'ın sözleri;

Ben Ayhan Aydan.. Bu ülkenin asılan, halkının gözü önünde öldürülen başvekilinin, Adnan Menderes'in sevgilisi, dert ortağı, büyük aşkı ya da metresi…

Bunu söylemekten hiçbir zaman korkmadım, çekinmedim; Ben Onu Çok Sevdim… Benim anlatmaya cesaretim var, sizin dinlemeye cesaretiniz var mı?"

Tanıtım filminden Adnan Menderes'in sözleri;

"Ben Adnan Menderes... Bu memleketin asılan, bu halkın gözü önünde öldürülen başvekili. Bu yola çıkarken aşkın her türlüsü kabulümdü ama bu türlüsü hiç aklıma gelmezdi. Ben Onu Çok Sevdim… Benim anlatmaya cesaretim var, sizin dinlemeye cesaretiniz var mı?"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
deniz gezmiş ve arkadaşlarının kısa fakat fırtınalı geçen hayatlarının işlendiği bir dizi istiyoruz yapımcılara duyurulur
yakın tarihi anlatan her dizide deniz gezmiş ve arkadaşları var zaten ama yakın tarihimizde inançları uğruna asılanlar sadece onlar değil.biraz haksızlık yapılıyor diye düşünüyorum.olaylara hep solcu gözüyle solcu haklılığıyla değilde birazda sağcı gözüyle bakmanın zamanı geldi sanırım!
helal olsun kardeşim...
Bir Adnan Menderes kalmıştı,aşk meşk dolaylarında göstermediğiniz onuda yaptınız yani helal olsun.Adnan Menderes'i konu etmek istiyorsanız özel hayatını değil,ülkesi için yaptığı fedakarlıkları,tarıma verdiği önemi barajları,ezanı nasıl savunduğunu ve menfaatine ters düşen kişiler tarafından bir ülkenin koskoca başbakanını çaresiz bir şekilde savunmasını yapamadan nasıl idam ettirdiklerini anlatın.Doğruları yani işinize gelenleri değil.
durun bakalım,muhteşemdeki gibi,tantana kopacakmı?ve,gerçekleri aynen halka göstermeye cesaret edebileceklermi? mesela,tüm sevgili lerini özellikle evli kadınlardan seçtiğini.Ayhan ın (galiba kocası vali idi) adamcağız evdeyken,karısını alıp,yatak odasına geçtiğini,adamcağızın korkudan ses çıkaramadığını.kasasından bile,kadın çamaşırı çıktığını.eğer,tamamen gerçekleri yansıtabilirlerse,güzel..
Diğer Haberler