MAGAZİN

Benan Mahmutyazıcıoğlu'ndan Ece Erken açıklaması!

Benan Mahmutyazıcıoğlu'ndan Ece Erken açıklaması!

Benan Mahmutyazıcıoğlu ile evli olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşayan Ece Erken, aldığı tepkiler sonrası ilişkinin bittiğini duyurmuştu. Ayrılığın ardından manidar bir paylaşımda bulunan Benan Mahmutyazıcıoğlu, 'Ece Erken'e gönderme mi?' sorularına yanıt verdi.

Son dönemde yaşadığı olaylı ilişkiyle gündemden düşmeyen, önce sunucusu olduğu programdan istifa eden ve ardında da ayrılık kararı alan Ece Erken ile Benan Mahmutyazıcıoğlu arasında sular durulmuyor. Birbirine dava açan ikiliden Benan Mahmutyazıcıoğlu, eşi ve Ece Erken'in ayrılmasından sonra manidar bir paylaşımda bulundu.

Çocuklarıyla birlikte olduğu fotoğrafını yayınlayan Benan Hanım, “Sakin kaldığın zaman, hayat senin yapmak istediğin şeyi çok güzel şekilde önüne seriyor. Sonunda kılını bile kıpırdatmadan tüm taşların yerini oturuşunu seyrediyorsun. Herkesin ve her şeyin zamanı var” ifadelerini kullandı.

resim-152640SZ


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Haklısın da bacım, hadi diğer kadının yaptığının adı belli metrelik de sen o kocanı hangi mideyle evine, yatağına alacaksın tekrar...
helal olsun benan hanım bu senin hakkın.
kocanda suç bul
Geri Dön