HABER

Beni hayat kadını sandılar

İpek Tuzcuoğlu'ndan ses getirecek açıklama: 'O... Çocukları' filmi için geneleve gittim. Beni orada hayat kadını sandılar!

Beni hayat kadını sandılar

2008 yılında vizyona giren ve başrollerini Altan Erkekli, Demet Akbağ, Özgü Namal, Sarp Apak ve Sezin Akbaşoğulları gibi isimlerin paylaştığı 'O... Çocukları' filminde İpek Tuzcuoğlu, başarılı oyunculuğuyla uzun süre gündemde kalmıştı.

[**

**](http://aktuel.mynet.com/galeri/unluler/turk-unluler/ipek-tuzcuoglu-ipek-fizigini-cesurca-sergiledi/3856/92076/sayfa/1/)

Filmde Hatice karakterini canlandıran Tuzcuoğlu, verdiği bir röportajda, "O dönem Dicle'yi oynarken sürekli 'Enigma' dinliyordum. O... Çocukları'ndaki Hatice'yi oynarken damar şarkılar dinledim. Bergen dinledim. 'Ben Acılar Kadınıyım'ı dinliyordum sürekli. Saçlarımı Serpil Çakmaklı gibi toplayıp, onun gibi makyaj yaptım" dedi.

ÇOK ENTERESAN!

Filmde bir hayat kadınını canlandırdığı için rol gereği Karaköy Genelevi'ne gittiğini söyleyen güzel oyuncu, ses getirecek sözlerine şöyle devam etti: "Savcılıktan özel kağıtla gittik. Çünkü kadınlar giremiyor oraya. Yanıma koruma verildi. Çok enteresan, orada beni de hayat kadını zannedenler oldu."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön