Beren Saat'in her paylaşımı boşanmaya yoruluyor!

Uzun zamandır boşanma haberleriyle gündemde olan Beren Saat ile Kenan Doğulu çifti yine gündemde... Saat'in her paylaşımı sosyal medyada boşanma iması olarak algılanmaya devam ediyor

Beren Saat'in her paylaşımı boşanmaya yoruluyor!

Bir süredir boşanma haberleriyle gündemde Beren Saat ile Kenan Doğulu çifti... Saat ne yapsa haliyle boşanma gündemiyle yeniden yeniden haberlere konu oluyor.

Bir süredir ayrı tatil yapan çift boşanma konusunda ise pek bir açıklama yapmıyor. Son olarak Kenan Doğulu 'ayrılık yok' demiş Beren Saat ise yaptığı bir paylaşımda söylediği "Sonra bir noktada sen masumiyetini kaybettin; ben de oyun arkadaşımı, yol arkadaşımı..." sözleriyle tüm dikkatleri üstüne çekmişti.

Saat yine sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla sosyal medyada takipçilerinin kafasını karıştırdı. Saat'in paylaşımı yine eşine bir gönderme olarak algılandı.

5d25c7d466a97c976a494df4

Oyuncu Saat; Oscar Wilde'nin 'Size sıradan biriymişsiniz gibi davranan kişileri asla sevmeyin' sözlerini paylaştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
bi rahat bırakın artık bereni kenanı ya. kimsenin etlisine sütlüsüne karışmazlar. ne yapacaklarsa yapsınlar. herşeyden bir anlam çıkartmaya bayılıyoruz be...
valla boşanırlarsa bizim yaşancı medya yüzünden boşanırşar bunlar
ayrılık yok yada var demeyerek olayı uzatıp reklamını yapıyor daha anlamadınız var yada yok dese kim ne konuşacak hangi konuyu şu an konu bu?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler