HABER

Beşiktaş Kulübü'nden açıklama

Beşiktaş Kulübü, futbolcuların transfer taksitlerini alamadıkları ve Teknik Direktör Jean Tigana'nın oyuncuların bu yöndeki taleplerini yönetim kuruluna ilettiği iddialarının gerçek dışı olduğunu açıkladı.

Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, "Ne basketbolcularımızın ne de futbolcularımızın kulübümüzden günü geçmiş alacaklarının olmadığını bir kez daha açıklıyoruz. Sporcuların transfer taksitlerini alamadıkları iddiası tamamen gerçeğe aykırı olup, sayın Jean Tigana'nın sporcularımızın bu yöndeki taleplerini yönetim kurulumuza ilettiği iddiası da gerçek değildir" denildi.

Açıklamada, ayrıca siyah-beyazlı kulübün resmi ürünlerini pazarlayan BJK Store'da mali sorunlar olduğu, borç ve nakit para sorunu ile fason üreticilere sipariş veremediği yönündeki iddianın da tamamen suni bir gündem oluşturma çabasından ibaret olduğu dile getirilerek, "Özellikle bu sezon ürün satışlarında büyük bir başarı grafiği yakalayan BJK Store'un cari hesabında borcundan çok daha fazla alacağı mevcuttur" ifadeleri kullanıldı.

Umbro'nun ürün taleplerini karşılayamadığı iddialarının da yalanlandığı açıklamada, Beşiktaş Kulübü ile Umbro'nun hiçbir sorunu olmadığı kaydedildi. Umbro firması da, Beşiktaş Sportif A.Ş. ile tüm sipariş, üretim ve teslimat adet ve tarihlerinin karşılıklı olarak Mart 2006 tarihinde planlandığı ve sipariş verilen tüm ürünlerin zamanında teslim edildiği ve edilmekte olduğu kaydedildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön