Beşiktaş ve Şişli'de kumar baskını

İSTANBUL (İHA) - İstanbul'da kumar oynanan mekanlara polis tarafından düzenlenen baskınlar sürüyor. Beşiktaş ve Şişli'de 2 ayrı binaya yapılan baskında kumar oynayan ve oynatan 64 kişi gözaltına alındı. Rulet, blackjack ve oyun pullarına da el konuldu.

Edinilen bilgiye göre kumar oynandığı yönünde gelen ihbarları değerlendiren polis ekipleri, Beşiktaş ve Şişli'de bulunan 2 ayrı mekana baskın düzenledi. Beşiktaş, Etiler'de bulunan ve doğa spor kulubü adı altında hizmet veren bir binaya gece geç saatlerde giden polis ekipleri, içeride kumar oynandığını tespit etti. Baskında 11 bayan ile 21 erkek gözaltına alındı. Şahıslar sorgulanmak üzere Levent Polis Merkezi'ne götürüldü. Şişli, Mecidiyeköy, Liköryanı Sokak, numara 2'de bulunan bir iş hanının 5. katında faaliyet gösteren bir konferans salonunda da kumar oynatıldığını belirleyen polis ekipleri, gece geç saatlerde baskın düzenledi. İçeride arama yapan polis ekipleri, 1 adet döner bıçağı, çok sayıda oyun pulu ve blackjack ile rulet masası ele geçirdi. İçeride bulunan 11 bayan ile 21 erkek ise gözaltına alınarak, Şişli Polis Merkezi'ne götürüldü.

Gözaltına alınan şahıslar, kumar oynamak suçundan işlem yapılarak, para cezası kesildikten sonra serbest bırakıldı. Öte yandan gözaltına alınan şahıslar, kendilerini görüntülemeye çalışan basın mensuplarına tepki göstererek, "Biz sadece yemek yemeğe gelmiştik. Neyi çekiyorsunuz" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler