HABER

"Best Model of the World" Türkiye tanıtımı

Madrid AA- İspanya'nın başkenti Madrid'in dünyaca ünlü diskosu Joy'da düzenlenen "Best Model of the World" yarışmasının İspanya elemelerinde Türkiye tanıtımı yapıldı.

"Pasion Turca" adlı halkla ilişkiler şirketi ve LOOC MADRID dergisinin organize ettiği ve İspanyol sanat dünyasının seçkin isimlerinin katıldığı gecede Türk turizmi tanıtılırken, diskonun girişindeki reklam panolarına Türkiye'yi tanıtan afişler asıldı, içerideki ekranlarda da sürekli tanıtım filmleri gösterildi.

Türkiye'nin İspanya'daki tanıtım faaliyetlerini yürüten ajans olan "Pasion Turca", gece boyunca İspanyollara Sezen Aksu ve Ajda Pekkan'dan Türkçe şarkılar dinletti.
İspanyol paparazzi medyasının yoğun ilgi gösterdiği geceye, daha önce Türkiye'ye giden Marta Sanchez, Lolita, Raphael, Eva Amaral, Hevia gibi birçok ünlü katılırken, yarışmanın sunucuları Macarena Gomez ve Arturo Arribas da konuşmaları sırasında sürekli Türkiye'ye övgüler yağdırdı.

10'ar adayın yarıştığı İspanya elemelerinde kadınlarda Miriam, erkeklerde Victor birinci seçilirken, final 8 Aralıkta İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Salonu'nda yapılacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön